Połącz się z nami

Księżniczka Charlotte – czego uczy się w szkole?

Royal baby

Księżniczka Charlotte – czego uczy się w szkole?

Księżniczka Charlotte nie może się już doczekać pójścia do szkoły. Już wkrótce ma zacząć naukę w prestiżowej szkole Thomas’s Battersea. W placówce uczy się już również jej starszy brat. Księżna Kate oraz książę William zdecydowali się ujawnić szczegóły pierwszego dnia w szkole 4 letniej już Charlotte! Królewska rodzina nie może się już doczekać pierwszego dnia w szkole swojej córeczki.

Pierwszy dzień w szkole księżniczki Charlotte

Pierwszy dzień szkoły w szkole Thomas’s Battersea wypada 5 września 2019 roku. Książę oraz księżna Cambridge wraz ze starszym bratem Charlotte – księciem Georgem, postanowili towarzyszyć 4-latce w tym ważnym wydarzeniu. Pałac Kensington potwierdził tę informację. Niewykluczone również, że cała Rodzina Królewska weźmie także udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, aby upamiętnić ten ważny dzień. Do tej pory księżniczka Charlotte pobierała nauki w szkółce Willcocks w Kensington. Uczęszczała tam od 1 stycznia ubiegłego roku.

Czego uczy się w szkole księżniczka Charlotte?

Ofsted ocenił placówkę Thomas’s Battersea jako wyjątkową, nic zatem dziwnego, że księżna Kate wraz z mężem Williamem zdecydowali się, aby posłać tam swoją córeczkę. Do szkoły mogą uczęszczać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Przedział wiekowy jest szeroki, gdyż znajdziemy tam dzieci 4 letnie, jak i 13 letnie. Księżniczka Charlotte w pierwszym roku swojej nauki, będzie mieć między innymi zajęcia z języka francuskiego, a także komputerowe. To nie wszystko, oprócz tego, szkoła stawia również na rozwój artystyczny, dlatego zapewnia lekcje muzyczne, baletowe, a także teatralne! Księżniczka Charlotte po kolei będzie zdobywać różne umiejętności. Odkrywanie świata ma odbywać się także poprzez zabawę. Sama szkoła zamieściła na swojej stronie oficjalną informację, że dzieci będą:


„Dokonywać wyborów i nauczyć się dążyć do celu i być wytrwałym; być kreatywnym i rozwiązywać problemy; tworzyć dobre relacje; być bezpiecznym i szczęśliwym.”

Co więcej, sam dyrektor szkoły Thomas’s Battersea, Simon O’Malley wydał oficjalne oświadczenie o tym, jak bardzo szkoła jest zaszczycona, że księżniczka Charlotte będzie uczyć się właśnie u nich:


„Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego starszego brata, księcia Georga, w Thomas Battersea. Z niecierpliwością oczekujemy powitania jej i wszystkich naszych nowych uczniów w szkole we wrześniu.”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry