Połącz się z nami

Kto wygra „Dance Dance Dance 3”? To będzie zawzięta walka!

Kto zwycięży trzecią edycję Dance Dance Dance 3?

Rozrywka

Kto wygra „Dance Dance Dance 3”? To będzie zawzięta walka!

Już za parę dni odbędzie się wielki finał programu Dance Dance Dance 3. Do walki o nagrodę główną stanie Roksana i Oliwia oraz Ania i Staszek. Kto wygra Dance Dance Dance 3 i podzieli los dwóch poprzednich zwycięzców? Przekonajcie się!

Dance Dance Dance

DDD to program, który swoją premierę miał 2 marca 2019 roku i emitowany jest na kanale TVP2. Pierwszą edycję wygrała Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski, drugą natomiast Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz czyli FitLoversi. Kto podzieli ich los? Tego dowiemy się już niebawem – 15 maja w finałowym odcinku!

Edycja trzecia

Trzecia edycja od samego początku wniosła wiele zmian. Zmieniono skład jurorski oraz prowadzących. Taneczne poczynania gwiazd i ich towarzyszy oceniała niezmiennie Ida Nowakowska, koło której zasiedli Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Prowadzącymi natomiast zostali Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora.

Podczas najnowszej edycji byliśmy świadkami lepszych i gorszych występów gwiazd, ostrych ocen jurorów oraz sprzeczek pomiędzy nimi. W ostatnim z odcinków odbył się półfinał, w którym o wejście do finału zawalczyli Roksana i Oliwia, Ola i Damian oraz Ania i Staszek. Decyzją jurorów najmniej punktów zdobył duet Oli i Damiana, który odpadł tuż przed wielkim finałem.

Zobacz także: Jak przebiegał półfinał?

Wielki finał

Kto wygra Dance Dance Dance 3? Zarówno jedna, jak i druga para ma swoim zwolenników. W sieci rozpętała się prawdziwa burza, w której widzowie sugerują, kto według nich zostanie wielkimi zwycięzcami. Jak się okazuje, zdania fanów programu są bardzo podzielone:

„Oficjalne głosowanie jeszcze przed nami, ale już dzisiaj chcielibyśmy zobaczyć, komu kibicujecie. Wiemy, że ten wybór nie będzie łatwy – bo obie pary mają wielu zwolenników i skradły wiele serc❤️ dajcie znać w komentarzach za który duet nieco mocniej trzymacie kciuki. 👉 PRZYPOMINAMY 👉 wielki finał już w sobotę o 20:00 w TVP2″

„Za Roxie i Oliwie 🔥”

„Roxie i Oliwia ❤️❤️❤️”

„Roksi i Oliwia powinne wybrać❤️❤️❤️”

„Roxie I Oliwia!💗🔥🔥🙌”

„Ania i Staszek 🔥🔥🔥”

„Ania i Staszek ❤️”

„Ania i Staszek ❤️🙌🙌🙌”

„Ania i Staszek ❤️❤️❤️ jesteście super trzymam kciuki 🔥🔥🔥”

A Wy, macie swoich faworytów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry