Połącz się z nami

Kto zostanie nowym Agentem 007? To największy przystojniak Hollywood!

Rozrywka

Kto zostanie nowym Agentem 007? To największy przystojniak Hollywood!

Aktor Chris Hemsworth doskonale wie, co to kino sensacyjne i idealnie odnajduje się w roli o superbohaterach. Doskonałym przykładem na to jest jego rola Thora w filmowej sadze „Avengers”. Jak jednak sprawdziłby się w roli najsławniejszego Agenta 007?

„Avengers: Koniec gry”, czyli ostatnia część sagi „Avengers”, która wzorowana jest na komiksach Marvela, pojawi się w naszych kinach jeszcze w tym miesiącu. Wszyscy miłośnicy tej produkcji dobrze wiedzą, że jednym z głównych bohaterów jest Thor, potężny nordycki bóg posiadający magiczny młot Mjolinir. Zarówno w solowych filmach o superbohaterach, jak i wszystkich częściach sagi „Avengers”, wciela się w niego australijski aktor Chris Hemsworth.

Jeden z największych przystojniaków Hollywood znany jest z tego, że występuje w filmach sensacyjnych i fantasy. Możemy go kojarzyć z takich produkcji jak „Star Trek”, „Królewna Śnieżka i Łowca” czy „Wyścig”. W jednym z wywiadów wyznał, że czyje się teraz gotowy na zmierzenie się z rolą, jednego z najpopularniejszych agentów wszech czasów.

Jak możemy przeczytać, aktor wyznał otwarcie, że ucieszyłaby go bardzo propozycja zagrania słynnego Jamesa Bonda. Co więcej, już w 2013 roku miał cichą nadzieję, że jego rola w filmie „Wyścig” zwróci uwagę producentów, aby zaangażować go do roli Bonda i nie ukrywa, że nadal chętnie rozpatruje taką możliwość.

„Gdy kręciliśmy „Wyścig”, ktoś wspomniał o Bondzie. Pomyślałem wtedy: „Super, jeżeli to jest moje nagranie do przesłuchań, to ekstra!”. Ale nie spodziewajcie się, że ktokolwiek na pytanie o rolę Jamesa Bonda odpowie, że nie chciałby wcielić się w tę postać. Ja byłbym bardzo zainteresowany” – skomentował Chris.

Aktor jednak doskonale wie, że o tej roli marzy niemal każdy aktor, a same chęci i rozpoznawalność mogą nie wystarczyć.

„To wszystko zależy od wielu elementów, które są poza moim zasięgiem. To jest coś, o czym decydują fani, Barbara Broccoli i cała ekipa, to ich organiczna decyzja. Padło już w tej sprawie wiele nazwisk, więc rolę może objąć wielu wspaniałych aktorów”.

Przypominamy również, że „Bond 25” będzie ostatnim filmem o agencie 007, w którym zobaczymy Daniela Craiga. Po emisji tej części przygód Jamesa Bonda, rozpoczną się castingi na jego następcę.

Myślicie, że Chris Hemsworth ma szansę na spełnienie swojego aktorskiego marzenia?

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry