Które gwiazdy urodzą dziecko w 2022 roku?

3 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Rok 2021 był bardzo owocny jeśli chodzi o baby-boom wśród znanych polskich gwiazd. Które gwiazdy zostaną mamami w 2022 roku?

Rok 2021 dobiegł już końca. Praktycznie w każdym miesiącu media informowały o porodach znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Na świecie pojawiły się pociechy m.in. Klaudii Halejcio, Agnieszki Włodarczyk czy Idy Nowakowskiej. Lista świeżo upieczonych mam jest imponująca. Kto urodzi w 2022 roku?

Ewa Farna

W połowie listopada artystka poinformowała swoich obserwatorów, że ponownie spodziewa się dziecka. Farna zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, na którym trzyma w ręku swój nowy album, a w tle widać zaokrąglony brzuszek piosenkarki.

„Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI

Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa”- napisała w poście Farna.

Dziecko Ewy i jej męża Martina Chrobota, będzie drugą pociechą pary, która już wkrótce pojawi się na świecie. W czerwcu 2019 wokalistka urodziła synka Artura.

Anna Czartoryska-Niemczycka

Pod koniec ubiegłego roku o swoim błogosławionym stanie poinformowała także Anna Czartoryska-Niemczycka. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka.

„Przed nami kolejna cudowna przygoda Trzymajcie kciuki ”

Mężem gwiazdy jest Michał Niemczycki, którego poślubiła w 2013 roku. Pierwsze dziecko pary syn Ksawery pojawił się na świecie rok później. Po dwóch latach małżeństwo doczekało się córeczki Janiny. Najmłodszym dzieckiem Czartoryskiej-Niemczyckiej oraz jej partnera jest syn Antoni urodzony w 2018 roku.

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku. Jeszcze przed ślubem pary w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o ciąży aktorki. Opozda i Królikowski nie chcieli komentować plotek, przyznając, że decyzja o ślubie była spowodowana wyłącznie ich wzajemną miłością. Informacja o tym, że Opozda spodziewa się dziecka, trafiła do mediów w momencie, gdy światło dzienne ujrzały prywatne wiadomości pomiędzy Antkiem i ojcem Asi. Niedługo później małżeństwo potwierdziło, że faktycznie zostaną rodzicami.

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos. Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi”.

Aneta Czajkowska

Aneta i Robert poznali dzięki udziałowi w 6. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Para momentalnie się sobą zauroczyła i chętnie spędzała czas w swoim towarzystwie, aby jak najlepiej się poznać. Po kilku tygodniach Aneta i Robert zdecydowali, że chcą nadal trwać w małżeństwie.

Zobacz także: Które gwiazdy urodziły w 2021 roku?

Po zakończeniu emisji odcinków szóstego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert potwierdzili, że nadal są razem, a po kilku dniach zdradzili, że spodziewają się dziecka.

Agnieszka Łyczakowska

Agnieszka Wojciechowska i Wojciech Janik byli bohaterami 4. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Para świetnie się dogadywała i szybko postanowiła wspólnie zamieszkać. Fanów reality-show nie zdziwiło, że uczestnicy programu zdecydowali sie trwać w małżeństwie.

Agnieszka i Wojtek w połowie lipca na łamach programu Dzień Dobry TVN oznajmili, że spodziewają się dziecka. Po pewnym czasie zdradzili, że będą rodzicami córeczki.

Joanna Lazar

Asia Lazar także była uczestniczką 4. sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Programowi eksperci zdecydowali, że jej mężem został Adam. Ostatecznie ich relacja nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Mimo iż w programie Joanna nie odnalazła uczucia, miłość czekała na nią gdzie indziej. Była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia związana jest z tajemniczym Mateuszem i wkrótce para powita na świecie wspólne dziecko.

„Najważniejsze marzenie się spełniło – rodzina. Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie,ale za nasze dzieciątko” – wyznała Asia.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej