Które pary po zakończonych reality-show wciąż są razem? Pamiętacie?

4 lipca 2021
Przez: : M.J

Programy typu reality-show cieszą się sporą popularnością. Choć wiele osób zgłasza się do tego typu produkcji, aby zdobyć popularność, to okazuje się, że można w nich naprawdę poznać swoją drugą połówkę. Zobaczcie, które pary wciąż są razem i tworzą udane związki!

Reality-show w Polsce

Od czasów kiedy na naszych ekranach pojawił się po raz pierwszy program Big Borther kolejne produkcje typy reality-show zaczęły zapełniać czas antenowy. Wśród nich nie brakuje tych, które szokują. Bez wątpienia najwięcej kontrowersji było po emisji pierwszego sezonu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy.

Młodzi ludzie spragnieni popularności i ostrego imprezowania nie wstydzili się przed kamerami pokazywać niemal wszystkiego. Choć mało kto się spodziewał, że w ekipie z Warszawy mogą powstać związki na lata, to tak się właśnie stało.

Najwięcej emocji w ostatnim czasie wzbudzają randkowe reality-show. Zarówno Love Island, jak i Hotel Paradise doczekały się trzech edycji i to właśnie w tych produkcjach poznaliśmy mnóstwo młodych ludzi. Wielu z nich po dziś dzień kontynuuje swoje relacje. Choć co chwilę w mediach społecznościowych możemy czytać wiadomości o rozstaniach kojonych duetów, to poniższe pary bez wątpienia pokazują, że jeżeli w grę wchodzą prawdziwe uczucia, są w stanie wszystko przezwyciężyć.

Zobaczcie, które pary są nadal razem!

Hotel Paradise

Mateusz Szek i Aga Boryń
Mateusza widzowie poznali w pierwszej edycji programu Hotel Paradise. Aga natomiast szukała miłość w Love Island. Wyspa Miłości. Choć nie poznali się w jednym programie, to życie skrzyżowało ich drogi i od jakiegoś już czasu tworzą bardzo zgrany duet.

https://www.instagram.com/p/CQwbYP0M2Gg/

Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko
Anię i Ivana połączyła druga edycja Hotelu Paradise. Ich związek rozwijał się na oczach widzów i choć wiele osób nie dawało im szans na stworzenie relacji po programie, to jak widzimy ich przypuszczenia nie sprawdziły się. Ani i Ivan są jedną z nielicznych par z Hotelu Paradise, której udało się pozostać razem. My nadal trzymamy za nich kciuki.

Po zakończeniu trzeciej edycji Hotelu Paradise powstało również kilka związków.

Relacje udało się zbudować również Luizie i Maurycemu, Oli i Michałowi, Basi i Krzyśkowi oraz Marcinowi i Karinie. Za wszystkich trzymamy kciuki!

Zobacz także: Bibi i Simon rozstali się, a mieli razem zamieszkać! Znamy powód!

Love Island. Wyspa Miłości

Igor Łubkowski i Magdalena Karwacka
Igor i Magda poznali się w drugiej edycji programu Love Island. Magda oczarowała Igora już na samym początku. Magda i Igor nie mieli za wiele czasu w willi miłości, aby rozwinąć swój związek, jednak dotarli do finału i ostatecznie zajęli drugie miejsce. W ich wypadku również niewiele osób dawało im szansę na udaną relację. Oni na przekór niedowiarkom nadal są razem i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Igor i Magda tworzą razem piękną parę.

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk
Zwycięzcy trzeciej edycji randkowego reality-show nadal kontynuują swoją relację. Choć Caroline do tej pory mieszkała w Kanadzie, to dla ukochanego przyleciała do Polski. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że ta dwójka dobrała się idealnie.

Caroline i Mateusz wygrali trzecią edycję Love Island.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Eliza Trybała i Paweł Trybała
Tę dwójkę połączył program Warsaw Shore. Choć początki ich relacji nie wskazywały na to, że uda im się stworzyć tak zgrany duet to, jak widzimy życie pisze własne scenariusze. Aktualnie Eliza i Trybson są już po ślubie. Doczekali się również dwóch córeczek. Bez wątpienia stworzyli udany związek i miło się na nich patrzy.

Ewelina Kubiak i Arnold Jabłoński
Ewelona od pierwszej edycji zasilała szeregi ekipy z Warszawy. Arnold Jabłoński pojawił się w programie podczas jednego z tzw. Summer Camp i skradł serce Eweliny. Choć ich związek miewał wzloty i upadki, to pomimo problemów para nadal kontynuuje swoją znajomość.

Ewelina i Arnold wciąż walczą o swój związek.

Big Brother

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska
Angelika i Igor poznali się w domu Wielkiego Brata i do dzisiaj tworzą zgrany duet. Musicie przyznać, że pasują do siebie.

Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski
Na temat tej dwójki z programu Big Brother było bardzo głośno w mediach. Choć ich początki były bardzo burzliwe, to po wyjściu z domu Wielkiego Brata Kamil przeprowadził się dla swojej ukochanej do Polski, a miłość w ich związku widać gołym okiem. Bez wątpienia ta dwójka dobrała się idealnie.

Kibicowaliście tym parom podczas trwania reality-show?

Źródło: Instagram uczestników reality-show

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz