Połącz się z nami

Które pary z „Hotelu Paradise” są nadal razem po programie? To może zaskoczyć!

które pary z hotel paradise

Rozrywka

Które pary z „Hotelu Paradise” są nadal razem po programie? To może zaskoczyć!

Od zakończenia emisji popularnego reality-show minęło kilka dni. Fanów bardzo interesuje, które pary z „Hotelu Paradise”, po powrocie z indonezyjskiej wyspy są nadal razem? Czy poza Mariettą i Chrisem przetrwał także inny związek?

Zwycięzcy programu „Hotel Paradise” zdradzili, które pary poznane w programie, wciąż są razem. To może was nieźle zaskoczyć!

Kilka dni temu miał miejsce wielki finał polskiej edycji reality-show „Hotel Paradise”. Podczas ośmiu tygodni obecności na ekranach stacji TVN7 poznaliśmy wiele barwnych osobowości, które teraz z powodzeniem rozwijają swoje kariery w polskim show-biznesie.

Warunkiem, aby wystąpić w popularnym reality-show, było to, aby osoby zgłaszające się na casting były singlami. Podczas każdego tygodnia osoby te musiały połączyć się w pary, aby wspólnie dzielić jeden z hotelowych pokoi. Mimo że wielu mieszkańców rajskiego hotelu zarzekało się, że udział w „Hotelu Paradise” traktują wyłączanie jako przygodę i nie liczą na wielkie uczucia, widzowie byli świadkami nawiązania się wielu relacji.

Marietta i Chris, którzy ostatecznie zostali zwycięzcami „Hotelu Paradise”, nie od samego początku tworzyli zgrany duet. Dopiero po jakimś czasie los sprawił, że stali się parą i jak się okazało, wybuchło pieniędzy nimi prawdziwe uczucie.

View this post on Instagram

#miłość

A post shared by Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) on

Które pary z „Hotelu Paradise” są nadal razem po programie?

Od powrotu z indonezyjskiej wyspy minęło już kilka tygodni, gdyż odcinki nagrywane były z wyprzedzeniem. Czy inne pary, które widzowie poznali w „Hotelu Paradise” są nadal razem?

W jednym z wywiadów, którego Marietta i Chris udzielili magazynowi Party, przyznali, że niestety nikt poza nimi nie stworzył związku.

„Tylko my przetrwaliśmy, także miłość zwyciężyła” – wyznał Chris

Taka informacja z pewnością nie będzie pocieszeniem dla widzów, którzy bardzo kibicowali Ani i Mattowi. Fani reality-show bardzo liczyli na to, że ta dwójka stworzy prawdziwy związek w życiu prywatnym!

Spodziewaliście się, że tylko Marietta i Chris będą nadal razem? Trzymamy zatem kciuki, aby związek ten trwał jak najdłużej!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry