Kuba Tomaszczyk:[wiek, MasterChef Junior, MasterChef 11, Instagram]

3 grudnia 2022
Przez: : M.J

Kuba Tomaszczyk to jeden z uczestników pierwszej edycji programu MasterChef Junior. Choć zaszedł wówczas bardzo wysoko, po latach postanowił ponownie spróbować swoich sił w kulinarnym show, zgłaszając się do edycji dla dorosłych. Sprawdźmy więcej informacji na temat Kuby.

Kuba Tomaszczyk: wiek

Kuba, w 2022 roku wszedł w dorosłość, kończąc 18 lat. Jego największą pasją jest gotowanie, a ulubionymi kucharzami Gordon Ramsay oraz Michel Moran. Dodatkowo 18-latek interesuje się sportem. Uwielbia szczególnie sporty wodne, zimowe, sztuki walki, a także jazdę na desce. Na swoim koncie ma udział w wielu konkursach kulinarnych, a także pomimo młodego wieku odbył już staże w różnych restauracjach.

Kuba Tomaszczyk: MasterChef Junior

Każdy widz programu MasterChef pamięta zapewne Kubę z pierwszej edycji Junior, w której wziął udział 7 lat temu. Choć w ostatecznej walce przegrał z Natalią Paździor, został jednym z najlepiej zapamiętanych dzieci tamtej edycji. Kiedy wystąpił w programie miał 11 lat i zachwycał jurorów oraz widzów swoim kulinarnym talentem. Jak sam przyznał, gotować nauczyła go babcia.

ZOBACZ TAKŻE: MasterChef Junior: Kto wygrał program? Przypominamy wszystkich zwycięzców!

MasterChef Junior
Natalia Paździor i Kuba Tomaszczyk

Kuba Tomaszczyk: MasterChef 11

Podczas 11 edycji pierwszy raz mogliśmy oglądać uczestników z pierwszych edycji MasterChefa Juniora, ponieważ najstarsi z nich mają już wymagane w programie 18 lat. Z tej okazji skorzystał Kuba. Młody mężczyzna udowodnił swoje kulinarne zdolności oraz postępy, jaki zrobił w ciągu ostatnich lat i doszedł do finału. W ostatnim odcinku zmierzy się z trójką równie uzdolnionych kucharzy: Elą, Filipem i Bartoszem.

Kuba Tomaszczyk: Instagram

18-latek prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie go na portalu Instagram pod nazwą @kuba.tomaszczyk. Młody kucharz zgromadził już ponad 32 tysiące obserwujących go osób, a my jesteśmy pewni, że liczba ta będzie rosła wraz z karierą i popularnością Kuby!

Źródło: Instagram Kuby Tomaszczyka, MasterChefa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej