Kuba Wesołowski: [wiek, żona, dziecko, filmy, Na Wspólnej, Instagram]

30 kwietnia 2020
Przez: : KS

Kuba Wesołowski to bez dwóch zdań aktor, którego zalicza się do grona najprzystojniejszych mężczyzn w polskim show biznesie. Co ciekawe, mimo dużej popularności, nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Kuba Wesołowski: wiek

Aktor pochodzi z Warszawy i tam aktualnie nadal mieszka. Urodził się 2 lipca 1985 roku. Okazuje się, że nie ukończył studiów aktorskich, a dziennikarskie na Collegium Civitas. Przez pewien czas grał także w podstawowym składzie jednego z warszawski klubów piłkarskich. Niewątpliwie, sport jest jego wielką pasją zaraz po aktorstwie.

Kuba Wesołowski: Na Wspólnej

Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się od debiutu na szklanym ekranie w roli Igora Nowaka w jednej z najpopularniejszych produkcji stacji TVN. Na Wspólnej to serial, który przez wiele lat nie wypada z ramówki. Można powiedzieć, że Wesołowski obywał się z grą na oczach telewidzów, którzy licznie zapałali do niego sympatią.

Kuba Wesołowski: filmy

Od tamtej pory, mężczyzna coraz częściej zaczął pojawiać się w innych rolach. Między innymi zagrał w serialach Czas honoru, Komisarz Aleks i Twarzą w twarz. Telewidzowie widzieli go w serialu Zawsze warto na antenie Polsatu. Oprócz tego, wziął także udział w programie Taniec z gwiazdami, gdzie z Edytą Herbuś zajęli trzecie miejsce.

Kuba Wesołowski: żona

Jego wybranką jest Agnieszka Szczurek, z którą wziął ślub w 2014 roku. Niewątpliwie, stanowią jedną z najpiękniejszych par i zawsze, gdy razem pokazują się publicznie, od razu ściągają na siebie spojrzenia innych. W 2016 roku na świat przyszła ich córka Róża, która stała się oczkiem w głowie dumnych rodziców.

Zobacz także: Co wiemy o Agnieszce Szczurek?

Kuba Wesołowski: Instagram

Kuby profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @jakubwesolowski. Na chwilę obecną aktywność aktora śledzi ponad 100 tysięcy użytkowników. Często zamieszcza tam zdjęcia, a także nagrywa relacje.

Źródło: Instagram Kuby Wesołowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz