Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są już po ślubie? Zastanawiający wpis i komentarz Magdy Stępień!

16 listopada 2022
Przez: : M.J

Jakiś czas temu na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie Anny Markowskiej, które wywołało poruszenie wśród internautów. Czy tym samym samozwańczy król TVN-u zdecydował się na ślub? Pod postem pojawił się zastanawiając komentarz Magdaleny Stępień, a następnie koleżanka Markowskiej zabrała głos w tej sprawie w rozmowie z jednym z portali. Co zdradziła?

Kuba Wojewódzki i jego kobiety

Kuba Wojewódzki zdecydowanie wie, jak podgrzać atmosferę wokół siebie. Od lat uchodzi za wiecznego chłopca, a na swoim koncie ma dwa poważne związki, których nie ukrywał przed mediami. Przypomnijmy, że dziennikarz swojego czasu związany był z Anną Muchą, a następnie z Renatą Kaczoruk. Zdecydowanie o wielu związkach Wojewódzkiego media nie wiedzą, jednak sam on niejednokrotnie podgrzewał atmosferę publikując zdjęcia z tajemniczymi kobietami.

Niemniej jednak od pewnego czasu na Instagramie kontrowersyjnego dziennikarza coraz częściej pojawiają się zdjęcia z Anną Markowską. Przypomnijmy, że widzowie mogą znać kobietę z programu stacji TVN Top Model. Jedno z ostatnich zdjęć, które zamieścił na swoim Instagramie wywołało istne poruszenie wśród internautów. Na zdjęciu widzimy modelkę pod znakiem z nazwą jednej z ulic w Konstancinie-Jeziornie. Chodzi o ulicę Wojewódzką i wiele wskazuje na to, że dziennikarz po raz kolejny postanowił pokazać swoje osobliwe poczucie humoru.

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki w ten sposób potwierdził romans z gwiazdą „Top Model”?

Post zdecydowała się skomentować Magdalena Stępień, która zna się z Anną Markowską z programu Top Model.

“Najpiękniejsza Wojewódzka” – napisała Magda w komentarzu.

Następnie w wywiadzie dla portalu Jastrząb post odniosła się do związku koleżanki z Kubą Wojewódzkim. Co wyjawiła?

Stępień komentuje ślub Wojewódzkiego i Markowskiej

Magda w rozmowie z reporterką powyższego portalu opowiedziała nieco więcej o relacji z Anią Markowską. Jak możemy usłyszeć, modelka była dla niej ogromnym wsparciem, kiedy walczyła o życie syna.

“Anię znam, ona okazała mi ogromne wsparcie podczas choroby Oliwierka, dlatego ta osoba swoim ogromnym sercem, bezinteresownym wsparciem dała mi poczucie wiary, nadziei i miłości i pójścia do przodu. Jestem jej z całego serca za to wdzięczna, jest to cudowna kobieta. Wierzę, że ta nasza znajomość pozwoli mi przekuć to w coś dobrego”.

Następnie została zapytana o to, czy faktycznie Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są już po ślubie. Magda zdecydowanie nie chciała poruszać tego tematu i zdecydowała się tylko na lakoniczny komentarz.

“Nie wierzę w plotki. Nie słucham medialnych wymysłów, więc na takie tematy się nie wypowiadam”.

Myślicie, że modelka faktycznie zdołała usidlić dziennikarza?

Źródło: Jastrząb post / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej