Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki kupił sobie nową furę! Zobaczcie jakie cacko!

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki kupił sobie nową furę! Zobaczcie jakie cacko!

Kuba Wojewódzki świętuje kolejne urodziny! Ile lat ma król TVN? Na pewno więcej niż wskazuje na to jego wygląd! Po raz kolejny dziennikarz zrobił sobie prezent w postaci nowej fury! Zobaczcie jakie cacko sobie sprawił!

Wojewódzki jest jedną z osób w polskim show-biznesie, którego pozycja wydaje się nie być zagrożona, a on wciąż prowadzi swój autorski talk-show na antenie TVN. Program Kuby możemy oglądać od 2002 roku, a na jego skórzanych kanapach zasiadały najbardziej znane nazwiska w Polsce i nie tylko. Zasiadał on w roli jurora w takich programach jak „X-Factor”, „Mali Giganci”, „Mam Talent” czy „Idol”.

Ostatnio Wojewódzki spełnił swoje kolejne marzenie otwierając własną restaurację! „Niewinni czarodzieje”, bo taką nazwę nosi knajpa Wojewódzkiego, od samego początku przysporzyła sobie rzeszę fanów i trudno się temu dziwić, bo zapewne często można tam spotkać samego króla TVN! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ!

2 lipca Kuba Wojewódzki obchodzi urodziny! Ile lat w tym roku skończył?

Showman i dziennikarz skończył właśnie…56 lat! I to właśnie z tej okazji postanowił sobie sprawić prezent, o którym na pewno marzy nie jeden mężczyzna!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kuba jest wielkim fanem motoryzacji, a jego coraz to nowsze „zabawki” przyprawiają niektórych o zawrót głowy. Tym razem postawił na coś bardziej ekstrawaganckiego, a mianowicie sprawił sobie nowy samochód marki Jeep Wrangler Monster!

Taka „zabawka” w wersji standardowej to koszt około 300 tysięcy złotych!
Pod zdjęciem Kuby z jego nowym cackiem pojawił się skromy komentarz!

„Dziś moje urodziny? #trudno. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili ~ dziękuję? Tym razem postanowiłem sprawić sobie bardziej stylowy prezent?”– podpisał zdjęcie.

Internauci nie kryli zachwytu nad nowym samochodem Wojewódzkiego, ale również nie zabrakło życzeń urodzinowych od jego fanów , których na Instagramie ma naprawdę sporo! Jego profil ma MILION obserwujących go osób!

„Niezły ten balkonik ❤️”,

„Czego życzyć komuś, kto ma już wszystko? ? zdrowia i siły, by mógł czerpać jak najwięcej z tego wszystkiego ? najlepszości Panie Kubo ???”,

„Wszystkiego najlepszego dla WIECZNIE MŁODEGO mistrza ???”.

My również dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego!

Podoba Wam się nowa zabawka Kuby?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry