Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki miażdży Michała Piróga na Instagramie! Doczeka się odpowiedzi tancerza?

Konflikt Kuby Wojewódzkiego i Michała Piróga

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki miażdży Michała Piróga na Instagramie! Doczeka się odpowiedzi tancerza?

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie Michała Piróga na okładce jednego z magazynów. Nie da się ukryć, że obaj panowie od lat mają konflikt, jednak dopiero teraz Wojewódzki postanowił tak ostro skomentować poczynania Piróga. Trzeba przyznać, że nie owija w bawełnę! Zobaczcie!

Kuba Wojewódzki i Michał Piróg początek konfliktu

Michał Piróg znany jest z tego, że głośno mówi na niewygodne tematy. Kiedy w 2014 roku ukazała się jego książka, tancerz udzielił wywiadu dla tygodnika Wprost. Wówczas słowa Michała odbiły się szerokim echem w mediach:

„Mam dość ukrytych gejów! To obłudne małe fiu*ki! […] Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać”– powiedział Piróg w wywiadzie dla Wprost.

Zobacz także: Piróg ostro skrytykował byłych jurorów YCD za przejście do TVP

Wojewódzki postanowił po kilku latach odnieść się do powyższych słów tancerza przy okazji afery z Krystyną Pawłowicz. Wpis dziennikarza jest naprawdę mocny!

Kuba Wojewódzki miażdży Michała Piróga

Wojewódzki w swoim wpisie dosadnie wyraził, co myśli na temat Michała Piróga:

„Na swoim Instagramie Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i falę hejtu na 10-letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować, bo każdy go widzi). Pisze o raku nienawiści, bo Michał lubi być literatem. Dodaje, że jest hejtu przeciwnikiem” – zaczął Wojewódzki.

Showman porównał Piróga do Krystyny Pawłowicz, a nawet pokusił się o to, aby nazwać go jej ambasadorem. Jak również zaznaczył, słowa tancerza sprzed lat spowodowały, że stał się ofiarą hejtu, a on sam musiał mieć świadomość, że zostaną one odebrane w taki, a nie inny sposób:

„Otóż nie, drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju jak Polska spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo p**ał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami k*rwa i ch*j. Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych?

Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją⚠️”

Myślicie, że Michał Piróg zdecyduje się odpowiedzieć Wojewódzkiemu?

Źródło: Instagram michalpirog / kuba_wojewodzki_official

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry