Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Maffashion z Czarkiem!

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Maffashion z Czarkiem!

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania sławnej pary. Chodzi o rozpad związku Julii Kuczyńskiej oraz Cezarego Jóźwika. Ogłosili oni bowiem swoje rozstanie podczas kolacji. Od razu pojawiły się w sieci komentarze o ich dojrzałym zachowaniu. Czy Wojewódzki z tym się zgadza?

Maffashion i Czarek zerwanie

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Julii Kuczyńskiej oraz Cezarego Jóźwika. Ta znana para postanowiła zakończyć swój związek w bardzo nietypowy sposób. Udali się na wspólną kolację, na której jedli sushi i właśnie wtedy postanowili zakończyć swój związek. Oboje są zdania, że ta decyzja była konieczna i już od dawna się nad tym zastanawiali. Czarek skomentował sytuację w ten sposób:

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć. (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu

Maffashion i Czarek Instagram

Była już para zamieściła nawet na swoim Instagramie filmik. Wyjaśnia na nim dlaczego zerwali i przekonują fanów o słuszności swojej decyzji. Sami zobaczcie!

Obserwatorzy od razu pisali, jak bardzo im szkoda związku, ale niemal każdy przyznał jedno – zrobili to z klasą!

Szkoda, ale brawa za rozstanie z klasa 


ohh wow to się nazywa zerwanie z klasą


ale fajnie to oznajmiliscie, szacun


najdziwniejsze rozstanie jakie kiedykolwiek widziałem/słyszałem…BRAWO..ale to tylko pokazuje że naprawdę już nie czuliście nic do siebie


Bardzo dobry sposób na ogłoszenie tego bez zbędnych ckliwych tekstów. Trzymajcie się!

Maffashion Halloween

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Maffashion

Wojewódzkiego możemy oglądać w każdym tygodniu podczas „Polityki”, jak również „Mea pulpa”. Komentuje tam ciekawe wydarzenia, które miały miejsce w polskim showbiznesie. Oczywiście robi to w bardzo charakterystyczny dla siebie sposób – złośliwie. Rozstanie Julii i Czarka skomentował:

Znana blogerka modowa Maffashion oraz satyryk z grupy Abstrahuje Cezary Jóźwik rozstali się na Instagramie, podczas wspólnej kolacji. A następnie odpowiadali na pytania internautów. Też uważam, że życie to spektakl. Ale po to wymyślono bilety, żeby nie każdy musiał to oglądać

Co o tym sądzicie? Czy Kuba Wojewódzki żartuje z tego rozstania słusznie, czy była para wykazała się jednak dojrzałością, a nagranie nie było zrobione pod publikę?

Maffashion i Czarek

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry