Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki zmiażdżył na wizji Michała Wiśniewskiego! Lider „Ich Troje” ostro odpowiedział…

Konflikt Wiśniewskiego i Wojewódzkiego.

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki zmiażdżył na wizji Michała Wiśniewskiego! Lider „Ich Troje” ostro odpowiedział…

Kuba Wojewódzki w swoim programie gościł Aleksandrę Żebrowską oraz Lecha Wałęsę. Król TVN-u w jednej ze swoich wypowiedzi wbił szpilę Michałowi Wiśniewskiemu, którego najwidoczniej zabolały te słowa. Wyraz temu dał na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie nie pozostawił na Wojewódzkim suchej nitki. Czy doczeka się odpowiedzi showmana? Zobaczcie!

Kuba Wojewódzki show

Podczas ostatniego odcinka Kuba Wojewódzki gościł na swojej skórzanej kanapie żonę Michała Żebrowskiego oraz byłego prezydenta Polski. Podczas rozmowy 57-latek nawiązał do lidera grupy Ich Troje i wytknął mu jego pięć małżeństw:

„Jest takie powiedzenie, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, to jest prawie że w show-biznesie reguła, ona nie dotyczy oczywiście Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów i nie dotyczy niektórych księży”– powiedział bez ogródek Wojewódzki.

Na te słowa nie pozostał obojętny Michał Wiśniewski, który dał temu wyraz na swoim Instagramie. Dodajmy, że Michał na początku 2021 roku przywitał na świecie swoją kolejną pociechę – synka Falco Amadeusa. Nieco wcześniej stanął po raz piąty na ślubnym kobiercu i być może nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeżeli chodzi o powiększenie rodziny.

Zobacz także: Wiśniewski skomentował doniesienia o kolejnym dziecku!

Michał Wiśniewski ostro odpowiedział Wojewódzkiemu

Na InstaStories piosenkarza pojawiły się zdjęcia z fragmentami programu Kuby Wojewódzkiego. Jak zaznaczył, ten odcinek nie przejdzie do historii:

„Mogę się mylić, ale raczej nie przejdą… do historii przechodzą twórcy, wynalazcy, dyktatorzy, a nawet mordercy, ale ty?”

Wiśniewski nie przebierał w słowach

Kolejno zaznaczył, że dla niego największym sukcesem są dzieci i rodzina oraz wbił szpilę showmanowi:

„Największy sukces, jaki można odnieść to rodzina i dzieci, które Cię szanują i kochają. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć?”

Lider Ich Troje ostro odpowiedział Wojewódzkiemu

Następnie pojawiły się zdjęcia, na których Wiśniewski wyśmiał Wojewódzkiego z afer, które odbiły się szerokim echem w mediach.

Afera z Kubą Wojewódzkim
Wojewódzki został oblany colą
Wiśniewski nie przebiera w słowach

Myślicie, że to dopiero początek słownych przepychanek?

Źródło: Instagram Michała Wiśniewskiego / Kuby Wojewódzkiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry