Kubicka bierze ślub! Wiemy, kiedy modelka powie „tak”!

17 stycznia 2020
Przez: : W.M.

Jedna z najpiękniejszych polskich modelek już wkrótce zostanie żoną! Kubicka bierze ślub! Chociaż długo starała się utrzymywać tajemnicę, w końcu zdradziła kilka szczegółów!

Sandra Kubicka już za kilka miesięcy weźmie ślub ze swoim narzeczonym Kaio Alves Goncalvesem. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zdradziła zaciekawionym fanom kilka szczegółów!

Sandra Kubicka jako mała dziewczynka opuściła Polskę i przeprowadziła się z rodziną do Miami. Tam rozwijała karierę w modelingu i z pewnością jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich twarzy za oceanem.

Ostatnio modelka postanowiła spróbować w swojej karierze czegoś nowego i wystąpiła w 10. jubileuszowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie zajęła 3 miejsce i odpadła tuż przed wielkim finałem! Na widowni wielokrotnie kibicował jej narzeczony Kaio Alves Goncalves, którego Sandra z wielką świadomością, nazywa miłością swojego życia. Jak przyznała sama modelka, swojego partnera poznała w momencie, kiedy była z złej kondycji psychicznej, ale para od samego początku wiedziała, że są dla siebie stworzeni. Po kilku miesiącach Sandra Kubicka pochwaliła się w sieci imponującej wielkości pierścionkiem zaręczynowym!

„Już niedługo bierzemy ślub! Bez znaczenia jak i kiedy… Od dnia, w którym cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, gdy byłam w bardzo złej kondycji… i spójrz, pomogłeś mi przejść przez to wszystko i nadal tu jesteś. Będę cię kochać aż do śmierci” – napisała Kubicka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B1ZBvb_gt2c/?utm_source=ig_embed

Sandra Kubicka bierze ślub!

Jeszcze w trakcie trwania programu „Taniec z gwiazdami”, w którym brała udział modelka, media wielokrotnie sugerowały, że w związku Sandry i Kaio pojawił się kryzys. Były to jednak informacje wyssane z palca, gdyż para już niedługo ma zamiar powiedzieć sobie „tak”!

https://www.instagram.com/p/B1ZG-iKhFf2/?utm_source=ig_embed

Chociaż Kubicka informacje o zbliżającym się wielkimi krokami ślubie, długo trzymała w tajemnicy, ostatnio na swoim Instagramie zdradziła obserwatorom kilka szczegółów, związanych z tym wydarzeniem!

Sandra odpowiadając na pytania fanów wyznała, że razem z narzeczonym wezmą ślub już w lipcu tego roku!

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Modelka przyznała, że planują aż dwie ceremonie, z czego mniejsza odbędzie się w Miami, a oficjalna w Polsce!

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Na pytanie, czy wezmą również ślub kościelny, odpowiedź modelki była przecząca!

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy zakochani w końcu zostaną małżeństwem! Myślicie, że Sandra pokaże fanom zdjęcia z ceremonii?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej