Połącz się z nami

Kubicka jako mała dziewczynka. Zobaczcie jej stare zdjęcia!

Sandra Kubicka 25 lat temu

Z życia gwiazd

Kubicka jako mała dziewczynka. Zobaczcie jej stare zdjęcia!

Sandra obecnie jest na etapie przeprowadzki z Miami do Polski. Wydarzeniem tym chętnie dzieli się na Instagramie. Ostatnio również Sandra Kubicka zaskoczyła swoich fanów i pokazała, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Zobaczcie jej stare zdjęcia!

Sandra Kubicka to Polka urodzona w Łodzi, która jednak za oceanem jako modelka odnosi największe sukcesy. Od trzynastego roku życia związana jest z branżą modelingową. Teraz zaś, jako 25-latka ma wiele sukcesów na swoim koncie. Brała udział w sesjach zdjęciowych do największych magazynów, w 2017 roku zaś znalazła się na rozkładówce amerykańskiego wydania Playboya

W Polsce jej postać stała się bardziej rozpoznawalna dopiero za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Sandra brała udział w tym tanecznym show jesienią 2019 roku i zajęła wysokie, trzecie miejsce. Dzięki temu zyskała również rzeszę nowych obserwatorów w mediach społecznościowych.

Kubicka od 2008 roku mieszka w Miami, a w sierpniu 2019 zaręczyła się z Kaio Alvesem Goncalvesem. Obecnie modelka razem z narzeczonym przebywa w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu jednak zrobiło się głośno o kryzysie w ich związku. Sandra potwierdziła te informacje osobiście w mediach społecznościowych. Oznajmiła wówczas, że oboje z narzeczonym mają trochę inne priorytety. Ona marzy o założeniu rodziny i stabilizacji, on zaś ciągle myśli o imprezowaniu i kolegach. Potrzebują zatem sobie wszystko przemyśleć i chyba za sobą zatęsknić.

Kubicka jako mała dziewczynka

W związku z tym modelka zapowiedziała, że wraca do Polski. Ostatnio na jej Instastories pojawiły się nawet filmiki, gdzie pokazuje pustą już garderobę w domu w Miami, a następnie kontenery z rzeczami. Sandra mówi dodatkowo, że w Polsce ma już wybrany dom, w którym będzie równie duża garderoba i prawdziwy kominek.

Przy okazji wyprowadzki wzięło zapewne modelkę na wspominki, bo zdecydowała się pokazać fanom swoje stare zdjęcia.

Zobaczcie!

„Wracając do korzeni” – tak w wolnym tłumaczeniu napisała Sandra pod zdjęciami.

I jak wam się podoba Sandra przed laty? Trzeba przyznać, że od razu można ją rozpoznać po uśmiechu.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry