Kubicka o porażce w “Tańcu z Gwiazdami”! Liczyła na awans?

19 listopada 2019
Przez: : M.S.

Modelka bardzo przeżyła swoje odejście z tanecznego show. Kubicka o porażce w “Tańcu z Gwiazdami” opowiedziała reporterce jastrzabpsot. Skomentowała również zaskakujące słowa Janji Lesar, która zdradziła, że Sandra była pewna swojego awansu do finału show.

Sandra Kubicka była zdecydowaną faworytką aktualnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jednak widzowie zadecydowali, że to ona musi opuścić program w półfinale, zatem jej przygoda z tańcem w programie dobiegła końca. Modelka straciła szansę walki o Kryształową Kulę. W półfinałowym odcinku, decyzją widzów jako pierwsi dalej przeszli Damian Kordas i Janja Lesar. W dogrywce Sandra i Wojtek zostali pokonani przez Basię Kurdej- Szatan oraz Jacka Jeschke. Cała relacja PÓŁFINAŁU tutaj.

https://www.instagram.com/p/B45YO7Bg5ID/

Sandra bardzo przeżyła swoją porażkę w programie. Już tuż po ogłoszeniu wyników obwiniała się, że tym razem zawiodła. Jednak modelka na parkiecie była znakomita. Jury przyznało, że takiego półfinału w “Tańcu z Gwiazdami” dawno nie było i każda para zasługiwała na awans do finału programu. Niestety, reguły gry są drastyczne i jedna para musiała pożegnać się z show. Widzowie zadecydowali, że to Sandra i Wojciech nie powalczą w dalszym etapie o Kryształową Kulę.

Kubicka o porażce w “Tańcu z Gwiazdami”!

W rozmowie z reporterką jastrzabpost, Kubicka skomentowała swoją porażkę w tanecznym show. Modelka rpzyznała, że czuł, że to ona pożegna się z programem w półfinale:

“Mówiłam to wielokrotnie przed odcinkiem w ciągu tygodnia, że wiedziałam, że to ja odpadnę. Przygotowywałam się na to mentalnie. Zanim wyszłam, mówiłam dziewczynom, żeby nałożyły mi tusz wodoodporny, bo wiem, że będę płakać. Nie była to dla mnie niespodzianka, gdzieś to czułam, ale było mi przykro. Byłam tak blisko. Ale i tak jestem z siebie dumna, że zaszłam tak daleko pomimo tych wszystkich problemów. Miałam ogromne wsparcie od ludzi, stacji. Sprawili, że poczułam się niesamowicie. Bardzo miłe słowa usłyszałam od wszystkich.”

Sandra odniosła się również do słów Janji Lesar, która w jednej z wypowiedzi po półfinale “Tańca z Gwiazdami” wyznała, że Kubicka liczyła na to, że zatańczy w finale programu, dlatego tak ciężko zniosła porażkę:

“Jest mi bardzo przykro, że coś takiego usłyszałam. Widziałam ten wywiad i byłam bardzo rozczarowana tą wypowiedzią. Zupełnie tak nie było i Ci co oglądali program i mój IG wiedzą, że ja wierzyłam od początku, że Basia wygra program i zawsze powtarzałam, że z Basią się nie wygrywa. I tak było.”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej