Kubicka tłumaczy się w sprawie pieska! Co na to Opozda?

6 października 2019
Przez: : M.S.

Sandra Kubicka i Joanna Opozda wciąż pozostają na ścieżce wojennej. Teraz Kubicka tłumaczy się w sprawie pieska reporterce jednego z portali! Co na to Opozda?

Afera związana z adopcją psa przez Sandrę Kubicką nadal trwa. Przypomnijmy, że z zeszłym tygodniu Joanna Opozda na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, w którym opowiedziała, o tym, że nie może uzyskać od Kubickiej żadnych informacji na temat pieska, którego modelka adaptowała od aktorki. Jak się później okazało, Sandra oddała Fortunę, twierdząc, że ta zachowywała się agresywnie. Teraz piesek należy do jej przyjaciółki. Do awantury postanowiła wtrącić się również Joanna Krupa, która ostro skomentowała zachowanie Kubickiej. O wszystkim poinformowaliśmy tutaj.

Sandra, chcąc ocieplić swój wizerunek, zaprosiła na widownię „Tańca z gwiazdami”, gdzie występuje, swoją przyjaciółkę wraz z Fortuną. Po skończonym występie zaapelowała do wszystkich o dokonywanie przemyślanych adopcji, bo sama przyznała, że popełniła błąd.

Kubicka tłumaczy się w sprawie pieska!

Po skończonym show, Kubicka w rozmowie z reporterką jastrzabpost, odniosła się wydarzeń ostatnich dni:

To nie jest już mój pies. To jest już pies mojej przyjaciółki Martyny. Bardzo się cieszę, że miałam ich tutaj i miałam ich wsparcie

Modelka nie chciała komentować nagrania Joasi Opozdy. Zapewniła tylko, że bardzo często widuje swoją przyjaciółkę oraz Fortunę:

To jest normalne, że go widzę. I widzę swoją przyjaciółkę.

Jej zachowanie ponownie spotkało się z krytyką zarówno wśród internautów jak i osób publicznych. W ostrych słowach wypowiedziała się ponownie Joanna Krupa oraz Karolina Korwin- Piotrowska komentując nieodpowiedzialność Kubickiej, która naraziła psa na stres, zabierając go na plan Tańca z gwiazdami, o czym pisaliśmy tutaj i tutaj.

Myślicie, że ten konflikt jeszcze długo się będzie ciągnął?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej