Kubicka w ultra modnym garniturze za blisko 2500 złotych! Sztos!

2 maja 2023
Przez: : M.J

Sandra Kubicka zaprezentowała obserwatorom swojego profilu w social mediach ciekawą modową perełkę. Jest nią modny garnitur w oryginalny, letni print. Musicie go zobaczyć!

Sandra Kubicka zawodowo

Sandra Kubicka to modelka, która przez wiele lat robiła karierę w świecie modelingu zza oceanem. Obecnie mieszka w Polsce i to tu rozwija się nie tylko jako modelka, ale także prawdziwa biznewomen. Sandra ma na swoim koncie kilka firm. Wśród nich wyróżnia się: Sandra’s fit, w której ofercie znajdziecie różnego rodzaju kremy, granole, pobudzające matche i suplementy. Sandra’s Catering – oferującą catering z fit jedzeniem, Eko Wybór z produktami przyjaznymi środowisku, All Wonders, w której ofercie znajdziecie kobiecą bieliznę oraz Stay Fit with Sandra – czyli platoformę, stworzoną przez Sandrę, która ma pomóc prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.

Ponadto modelka prowadzi bardzo aktywnie swój profil w social mediach, gdzie dzieli się z internautami różnymi zdjęciami. Pokazuje, jak wygląda jej życie zawodowe, ale także prywatne. Dodatkowo obserwatorki Sandry mogą na jej Instagramie otrzymać niemałą dawkę inspiracji modowych. Oto jedna z nich!

ZOBACZ TAKŻE: Szukacie modnego zestawu z szortami i marynarką? Sandra Kubicka już go ma!

Garnitur marki Guess

Sandra niejednokrotnie dzieliła się z obserwatorkami swojego profilu w social mediach ciekawymi propozycjami modowymi. Tym razem wybór padł na garnitur znanej na całym świecie marki Guess Marciano. Jedna z najnowszych propozycji Sandry to Blezer marciano z printem, posiadający:

  • klasyczny kołnierz
  • długi rękaw
  • krój dopasowany
  • zapięcie na guziki

oraz Spodnie marciano z printem, które posiadają:

  • styl chino
  • średni stan, prosta nogawka
  • krój dopasowany
  • zapięcie na suwak

Marynarka i spodnie Sandry nie należą do najtańszych. By stać się posiadaczkami tej modowej perełki musicie zdecydować się na wydatek rzędu blisko 2500 tysiąca złotych. Za marynarkę musicie zapłacić 1430 złotych, natomiast za spodnie 950 złotych.

Sandra Kubicka
Kubicka w modnym garniturze marki Guess

Jak podoba się Wam garnitur marki Guess?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej