„Kuchenne rewolucje”: Magda Gessler zrugała córkę właścicielki, że jest gruba. W sieci burza

7 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Magda Gessler pojechała do Komorników. Rodzina, która prowadziła “Karczmę pod Dębami”, zwróciła się do słynnej restauratorki o pomoc. Gessler pojawiając się na miejscu, miała wiele uwag do 26-letniej córki właścicielki. Zarzuciła jej nawet, że jest za gruba jak na swój wiek.

W miniony czwartek widzowie stacji TVN oglądać mogli najnowszy odcinek Kuchennych Rewolucji. Tym razem Magda Gessler miała za zadanie pomóc właścicielom restauracji „Karczma pod dębami” mieszczącej się w Komornikach.

Gdy słynna restauratorka po raz pierwszy zawitała do karczmy, od razu skosztowała kilku dań. Jak można było się domyślić, Gessler nie była zachwycona i podkreśliła, że od kilku odcinków, które nagrywała, nie jadła tak złej kuchni.

Magda Gessler miała wiele uwag co do dań i tego, w jaki sposób prowadzona jest restauracja. Mocno oberwało się między innymi Andżelice, 26-letniej córce pani Elżbiety, która pomagała mamie w prowadzeniu restauracji.

Zobacz także: „Kuchenne rewolucje” w Komornikach: Karczma „Pod Dębami” to teraz zajazd „Kacze Zamieszanie”. Udana rewolucja?

Gessler zrzuciła 26-latce, że jest za gruba

Restauratorka podczas rewolucji zaprosiła właścicieli i pracowników do siebie, aby odczytać im fragment anonimowego listu. Mocno oberwało się 26-letniej Andżelice, córce właścicielki.

„Największym problemem tego miejsca jest córka właścicielki. Andżelika jest nieodpowiedzialna, nie przychodzi do pracy na czas. Nie liczy się ze zdaniem szefowej, czyli swojej mamy, nie szanuje jej. Ma pretensje do wszystkich o wszystko, w zależności od pogody i humoru. Uważa, że robi najwięcej, a praktycznie nie robi dużo. Nie potrafi sobie radzić z emocjami – przeczytała Magda Gessler

Prowadząca Kuchenne rewolucje sama zwróciła się do kobiety i zasugerowała jej, że powinna zadbać o zdrowie. Jak podkreśliła, jej waga jest stanowczo za wysoka.

“Jeśli chcesz pomóc mamie, musisz najpierw pomóc sobie i iść do lekarza. Ty musisz sprawdzić, w jakim stanie są twoje hormony, masz nadczynność albo niedoczynność tarczycy, coś się z nią dzieje. Twoja waga jest nienormalna na twój wiek i musisz coś z tym zrobić”

Gessler nie miała litości dla 26-latki i dodała, że swoją postawą i tym, jak się zachowuje, zdecydowanie nie pomaga swojej matce.

„Zamiast być jej wsparciem i ukochanym dzieckiem, jesteś kamieniem w tym kole, które hamuje wszystko” – powiedziała restauratorka

Andżelika zgodziła się ze słowami Gessler i przyznała jej racje. Powiedziała, że faktycznie ostatnio ma sporo na głowie, a sytuacja z pożarem, który miał miejsce niedaleko ich restauracji, dodatkowo ją dobiła.

Chociaż sama 26-latka była wdzięczna Gessler i nie obraziła się za atak w jej stronę, część widzów, którzy oglądali odcinek, ma odmienne zdanie.

„Andżelika współczuję ❤️❤️❤️😍👏 Pani M. posunęła się za daleko”

„Twoja waga nie jest normalna w Twoim wieku” – szok. Jak można w ogóle tak do kogoś powiedziec”

To Gessler teraz jest lekarzem w kuchennych rewolucjach?” – burzyli się internauci

Faktycznie Magda Gessler była zbyt ostra dla córki właścicielki?

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej