Połącz się z nami

Kuchenne Rewolucje: Ostrów Wielkopolski – „Chłop i Baba”. Adres, ceny, menu

News

Kuchenne Rewolucje: Ostrów Wielkopolski – „Chłop i Baba”. Adres, ceny, menu

Wczoraj ruszył pierwszy odcinek 20 sezonu najpopularniejszego programu Magdy Gessler. „Kuchenne Rewolucje” nadal szokują – i co ciekawe, również tym razem! Restauratorka odwiedziła Gorzów Wielkopolski, gdzie przemianę przechodziła restauracja, którą aktualnie znajdziecie pod nazwą „Chłop i Baba”. Sprawdźcie najważniejsze informacje!

Pierwszy odcinek za nami – co się w nim wydarzyło?

Zacznijmy od tego, iż jest to już 20 sezon programu Magdy Gessler. Zainteresowanie jednak nie spada, a restauratorka pomaga kolejnym ochotnikom. Tym razem odwiedziła Gorzów Wielkopolski, zmieniając „Best Bar” na restaurację „Chłop i Baba”. Jeżeli oglądaliście, wiecie że pierwsza wizyta i kosztowanie menu baru z fast foodem nie było miłe i przyjemne, Zobaczcie zresztą sami.

„Best Bar” był jednym z pierwszych miejsc, gdzie można było zjeść zapiekanki, pizzę czy kebaba. Cieszył się sporym zainteresowaniem, jednak gdy zmienił się właściciel, lokal stał się nieco zaniedbany, a obroty spadły. Edward – aktualny właściciel, dowoził do lokalu kiedyś gaz – teraz jego funkcja to poważne zobowiązanie. Jednak, w programie pracownicy nie wyrażają chęci do pracy, gdyż szef nie jest doświadczony, przez co ich zaniedbuje. Dodatkowo, warunki pracy są skandaliczne.
Dlatego z pomocą przyjechała Magda Gessler!

Jak podają media, podczas uroczystej kolacji, która kończy program, pojawiła się policja. Wszystko przez nieporozumienie pomiędzy ochroną lokalu a czterema mężczyznami. Jeden z nich został zatrzymany.

„Chłop i baba” Kuchenne Rewolucje

Nowa nazwa, odświeżony wygląd wnętrza oraz menu, które zdecydowanie różnie się od poprzedniego. Jeżeli macie w planach odwiedzić Ostrów Wielkopolski i restauracje po rewolucji, lokal znajduje się na ulicy Gorzyckiej 37.

Przykładowe menu:
-zupa krem z białych warzywa
– sałatka baby – 10 złotych
– schabowy z ziemniakami i surówką – 19 złotych
– naleśniki na słodko

Komentarze i opinie również są bardzo pozytywne, gdyż ludzie chwalą zarówno jedzenie, jak i obsługę lokalu. Życzymy powodzenia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry