Połącz się z nami

Kuchenne Rewolucje: „Pod Kamienicą” dzieją się rzeczy niedopuszczalne! Odcinek pełen emocji!

Rozrywka

Kuchenne Rewolucje: „Pod Kamienicą” dzieją się rzeczy niedopuszczalne! Odcinek pełen emocji!

W trzecim odcinku „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler odwiedzi nadwiślański Grudziądz. To właśnie tam restauracja „Pod Kamienicą” potrzebuje jej pomocy. Jak mogliśmy zobaczyć w zapowiedzi odcinka, nie będzie to łatwa przeprawa dla Magdy. Co się wydarzy? Zobaczcie! Kuchenne Rewolucje: „Pod Kamienicą” dzieją się rzeczy niedopuszczalne!

Magda Gessler już od niemal dziesięciu lat ratuje restauracje, którym grozi zamknięcie. Jak do tej pory przeprowadziła ponad 250 rewolucji i stworzyła tysiące przepisów kulinarnych. Dzięki jej radom i pomocy, metamorfozę przeszły nie tylko wnętrza lokali, ale również zmieniło się życie wielu ludzi, którzy byli na granicy załamania. Restauratorka jest nie tylko doskonałym specem w dziedzinie kulinarnej, ale również znakomitym psychologiem. Dzięki swojej intuicji potrafiła rozwiązać nawet najbardziej zagmatwane sprawy.

Czy i tym razem podoła zadaniu i kolejną restaurację będziemy mogli dopisać do kulinarnej mapy Polski? Zobaczcie!

Kuchenne Rewolucje: „Pod Kamienicą” dzieją się rzeczy niedopuszczalne!

Po raz 21 Magda Gessler wyruszyła w Polskę. Tym razem zobaczymy na naszych ekranach rewolucję, którą przeprowadzi w Grudziądzu. To właśnie tam niedaleko centrum miasta znajduje się restauracja „Pod Kamienicą”. Właścicielem tego lokalu od czterech lat jest Krzysztof, który jest niezwykle dumny z prowadzenia tego lokalu.

Zaznaczmy, że kamienica, w której znajduje się lokal została zbudowana w 1912 roku. Krzysztof lokal przejął w 1996 roku, jednak początkowo była to jedynie kawiarenka, którą następnie przekształcił w restaurację. Jego marzeniem było poprowadzenie lokalu ze swoim synem. Jednak ten wybrał inną drogę w swoim życiu poza granicami naszego kraju.

O ile początkowo zainwestowane pieniądze okazały się strzałem w dziesiątkę, to po jakimś czasie lokal zaczynał przynosić straty, a klientów było jak na lekarstwo. Krzysztof wówczas założył, że kluczem do sukcesu miała być często zmieniana karta dań z domowymi obiadami. Jednak i to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Jednak to nie koniec problemów właściciela. Dwa lata temu dowiedział się, że ma raka. I tak problemy restauracji zeszły na dalszy plan, a sam właściciel nie ma już sił na dalszą walkę z podupadającym biznesem . W zapowiedziach nowego odcinka możemy również zobaczyć, że personel nie ma najlepszego zdania na temat swojego szefa, który bardzo często odnosi się do personelu w ordynarny sposób.

Czy Magda Gessler poradzi sobie z tym niełatwym zadaniem? Na pewno dzisiejszy odcinek dostarczy nam wielu emocji!

Będziecie oglądać? 

TUTAJ będziecie mogli zobaczyć cały odcinek po jego emisji w TV!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry