Połącz się z nami

„Kuchenne rewolucje” w „Big Brotherze”! Magda Gessler odwiedzi uczestników!

News

„Kuchenne rewolucje” w „Big Brotherze”! Magda Gessler odwiedzi uczestników!

„Kuchenne rewolucje” w „Big Brotherze”! Magda Gessler wejdzie do domu Wielkiego Brata gdzie przeprowadzi prawdziwe rewolucje! Czy wejście królowej kuchennych rewolucji ma swoje drugie dno? Przekonajcie się!

Druga edycja programu rozpoczęła się bardzo ciekawie. Z dnia na dzień dochodzi do niemałych zaskoczeń – odbył się już ślub uczestników oraz doszło do pocałunku (lesbijskiego)! Ale to, co teraz szykują dla nas producenci programu to będzie prawdziwy HIT! Okazuje się bowiem, że do domu wejdzie najsłynniejsza restauratorka polska i pokaże uczestnikom kuchenne sekrety!

Magda Gessler odwiedzi uczestników!

Magda Gessler wejdzie do domu nie jako zwykły uczestnik. O tym fakcie poinformowano za pomocą oficjalnego profilu programu na Instagramie. Podpis do zdjęcia brzmiał:

„Kolejna niespodzianka! ? W tym tygodniu w Domu Wielkiego Brata pojawi się @magdagessler_official ?❤️ Bądźcie czujni! ? ?️ #besos
#bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player”

Kuchenne rewolucje w „Big Brotherze”!

Gwiazda oczywiście będzie gościła dom niezapowiedzianie. Uczestnicy niczego nie świadomi nie spodziewają się nikogo nowego, tym bardziej TAKIEJ OSOBISTOŚCI.
Gessler zrobi to, co najlepiej umie. Na razie jest to gotowanie, ale jak dobrze wiecie Magda Gessler zaczęła projektować bluzy co dla większości osób było sporym zaskoczeniem, jednakże okazuje się, że gwiazda szuka innego pomysłu na siebie – przeczytacie o tym TUTAJ.

Gwiazda TVNu pokaże uczestnikom jak zrobić dania z niczego, chętnie podzieli się nowymi, autorskimi przepisami, ale również nie zabraknie drugiej strony słynnej Gessler!
Okazuje się bowiem, że pomimo dobrych aspektów Gessler będzie wytykać błędy w gotowaniu uczestników oraz pokaże najbrudniejsze miejsca, o które należy zadbać.

View this post on Instagram

Lody w ten upal…cacuszko?❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Tradycyjne „Kuchenne Rewolucje” cieszą się niemałą popularnością. Program niejednokrotnie pokazał ludzkie słabości, obłudę i fałszywość ludzką. Być może kuchenne rewolucje w programie mają na celu nie tylko naukę gotowania, ale właśnie pokazania innej strony uczestników!

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu producentów programu. Z wielką niecierpliwością czekamy na informację, kiedy odbędzie się odcinek z udziałem gwiazdy! Oczywiście, poinformujemy Was jak tylko poznamy konkretną datę!

A Wy, co uważacie o odwiedzeniu domu Wielkiego Brata przez Magdę Gessler?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry