Połącz się z nami

„Kuchenne Rewolucje” w Libiążu: Pandemia nie odpuszcza! Przyszli rodzice są w katastrofalnej sytuacji

Magda Gessler w lokowanych blond włosach podczas Kuchennych Rewolucji.

Rozrywka

„Kuchenne Rewolucje” w Libiążu: Pandemia nie odpuszcza! Przyszli rodzice są w katastrofalnej sytuacji

Już w czwartek, 22 kwietnia na antenie TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji. Tym razem Magda Gessler nie tylko musi pomóc właścicielom stanąć na nogi, ale również wymyślić sposób, w jaki restauracja poradzi sobie w czasach pandemii. Restauratorka zawita do Libiąża, gdzie o pomoc poprosili ją przyszli rodzice. Czy Kuchenne Rewolucje w Libiążu będą udane?

Kuchenne Rewolucje 22

Aż ciężko w to uwierzyć, że na naszych ekranach aktualnie emitowany jest już 22 sezon Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler przez te wszystkie lata odwiedziła mnóstwo miejsc na mapie Polski, aby pomóc stanąć na nogi właścicielom podupadających restauracji. Nie da się ukryć, że widzowie niejednokrotnie byli świadkami szczęśliwych zakończeń, a wiele lokali radzi sobie dobrze po dziś dzień.

Zobacz także: Magda Gessler rzuca mięsem podczas nagrywania Kuchennych Rewolucji!

Niemniej jednak w 22 sezonie zobaczymy wiele tragedii ludzi, którzy zdecydowali się na otwarcie własnych lokali gastronomicznych i do drzwi zapukała im pandemia. Choć każdy radzi sobie jak może, to wiele restauracji jest na skraju bankructwa. Czy i tym razem Magda Gessler pomoże przyszłym rodzicom, którzy po przyjeździe do Polski spełnili swoje marzenie o otwarciu restauracji, która teraz spędza im sen z powiek?

Kuchenne Rewolucje w Libiążu

Libiąż, który leży w województwie małopolskim, jest zaledwie dwudziestotysięcznym miastem. Miasto słynie z kopalni węgla kamiennego, a nieopodal dosyć ruchliwej ulicy mieści się restauracja Cztery Smaki. Lokal prowadzi Klaudia z Michałem, którzy wiele lat ciężko pracowali w Anglii, aby uzbierać pieniądze na wymarzony lokal.

Właściciele w restaurację włożyli 180 tysięcy złotych jednak, zamiast gości musieli zmierzyć się z pandemią i obostrzeniami, które od wielu miesięcy spędzają sen z powiek właścicielom gastronomii. Dodatkowo Klaudia i Michał już niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Choć myśleli, aby zamknąć lokal, to w ostatniej chwili zdecydowali się na pomoc Magdy Gessler. Tym samym chcą zapewnić sobie i dziecku spokojną przyszłość.

Jak powiodła się rewolucja?

Jeszcze przed pojawieniem się w lokalu Magdy Gessler restauracja miała stałych gości, którzy podjeżdżali autami po dani na wynos, które teraz można jedynie serwować. Jak donoszą tamtejsze media, po wizycie Magdy Gessler samochodów pod lokalem nie brakowało. Być może po emisji odcinka jeszcze więcej gości odwiedzi libiąską restaurację i pomoże w tych ciężkich czasach właścicielom.
Czy rewolucja będzie udana? O tym przekonamy się już w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 21.00 na antenie TVN.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram kuchennerewolucjetvn

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry