Kuferek z programu “1 z 10” – tajemnica rozwiązana! To się tam znajduje

27 stycznia 2023
Przez: : obcas

Kuferek z programu “1 z 10” to jedna z największych tajemnic w polskich teleturniejach. Zawodnicy rywalizujący w kategoriach wiedzy o świecie, na sam koniec otrzymują upominki. To osławione już dawno tajemnicze kuferki, których zawartość nikomu nie była nigdy znana. Jak się jednak okazuje – do czasu. Prowadzący legendarny program “1 z 10” Tadeusz Sznuk w końcu zdradził, co się w nich znajduje. Wielu z was będzie w dużym szoku.

Kuferek z programu “1 z 10” – tajemnica rozwiązana! To się tam znajduje, będziecie zaskoczeni

Popularny “1 z 10” to z pewnością jeden z najbardziej kultowych polskich teleturniejów. Uczestnicy muszą wykazać się tam nie lada wiedzą z dosłownie wszelkich kategorii. Jak przypomina portal o2.pl, program na antenie TVP gości już od prawie 30 lat. To wynik, który budzi wielkie uznanie i świadczy o wyjątkowości teleturnieju. Odznacza się on bowiem bardzo przejrzystymi, prostymi regułami, a uczestnicy muszą w krótkim czasie udzielić odpowiedzi na zadawane im pytania. Te mogą dotyczyć dosłownie wszystkiego.

Oglądający “1 z 10” doskonale wiedzą, że uczestnicy teleturnieju pod sam koniec otrzymują nagrody. To wyjątkowe kuferki, których zawartość jednak nie została nigdy oficjalnie ujawniona. Na temat osławionych kuferków powstały legendy. Widzowie bardzo długo zachodzili w głowę, co tak właściwie się w nich znajduje. Niektórzy obstawiali na słodycze, inni wskazywali natomiast, że mogą to być pamiątki związane z programem. Prawda okazuje się jednak zgoła inna, a o wszystkim mówił nawet sam Tadeusz Sznuk. To właśnie on zdradził zawartość kuferków, tym samym ucinając wszelkie spekulacje. Co zatem się w nich znajduje?

ZOBACZ TAKŻE: Ten znaczek jest warty fortunę. Zobacz, czy nie masz go w domu. Za jego równowartość można sprawić sobie naprawdę dobre auto! [FOTO]

Tadeusz Sznuk przerywa milczenie i ucina wszelkie spekulacje – to znajduje się w tajemniczych kuferkach w programie “1 z 10”

Wszelkie spekulacje w końcu postanowił urwać sam prowadzący program – Tadeusz Sznuk. Jak czytamy w o2.pl, gospodarz teleturnieju tajemnicę nareszcie zdradził w jednym z odcinków. Okazuje się, że w kuferkach znajdują się… eleganckie zegarki. Tadeusz Sznuk w odcinku powiedział wprost:

Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają ciągle, eleganckie zegarki.

Wiele osób to zaskoczyło. Spodziewaliście się, że w kuferkach kryją się zegarki?

źródło: o2.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej