Połącz się z nami

Kulesza i Nosowska przyjaźnią się od lat! Pokazały zdjęcie z młodości!

Z życia gwiazd

Kulesza i Nosowska przyjaźnią się od lat! Pokazały zdjęcie z młodości!

Mało kto wie, że Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza przyjaźnią się od dziecka, a obecnie są sąsiadkami i widują się niemal codziennie. Teraz możemy zobaczyć je na wspólnym zdjęciu sprzed lat! Jak wyglądały!

Nosowska i Kulesza to prawdziwe przyjaciółki, które poznały się będąc jeszcze małymi dziewczynkami  i tak trwa to od ponad czterdziestu lat! Połączyło je wiele rzeczy: miasto w którym mieszkały, praca ojców, jedna szkoła potem wiele innych rzeczy związanych z wchodzeniem w dorosłe życie. Dzisiaj „wpadają” do siebie na kawkę, a ich dzieci spędzają ze sobą czas. Jak to właściwie się zaczęło?  

źródło: you tube

W listopadzie 2017 roku obie Panie zdecydowały się opowiedzieć o tym co je łączy, w obszernym wywiadzie wraz z sesją fotograficzną dla magazynu „Zwierciadło”. Mówiły o początkach znajomości, wspominały dawne czasy. Okazuje się poznały się jeszcze jako dzieci, za sprawą wspólnej pracy ojców, którzy byli marynarzami. Tak mówiła o ich pierwszym spotkaniu Agata Kulesza:

„Dyski naszych pamięci nie zarejestrowały pierwszego spotkania, znamy je z relacji rodziców. Miałyśmy po trzy lata, jak się poznałyśmy na statku. Ojcowie byli marynarzami.”


Obie mieszkały w Szczecinie, gdzie chodziły razem do szkoły podstawowej, a po maturze miały podobne plany, chciały zdawać do szkoły teatralnej. Jednak finalnie Agata poszła za tym pomysłem, a  Kasia podążyła za muzyką. Jednak obie to wielkie polskie artystki które los połączył.

„Sposób, w jaki splatają się nasze losy, niezmiennie mnie zadziwia. Wyłączając relacje, w których miesza się krew, ze wszystkich „świeckich” znam cię najdłużej…”- tak wtedy mówiła Nosowska.

Nagranie z sesji okładkowej do zobaczenia pod tym linkiemh

Od tamtej pory artystki nie kryją swoich relacji i jest to temat, o który chętnie pytają dziennikarze.

Niedawno Kasia Nosowska odebrała specjalną nagrodę „Kobiety Roku” magazynu Twój Styl. Przy okazji tego wydarzenia w rozmowie dla Dzień Dobry TVN, pytana o wieloletnią przyjaźń z Agata Kuleszą tak podsumowała:

„Nasi ojcowie pływali na jednym statku. Nasza przyjaźń trwa od 45 lat. I to jest nieprzerwany kontakt. Mieszkałyśmy na jednym osiedlu. Chodziłyśmy do jednej klasy w podstawówce, później ona poszła do liceum, ja do technikum, ale prywatnie nasza przyjaźń wciąż trwała. Następnie Agata przeniosła się do Warszawy do szkoły teatralnej. Ja w ślad za nią i zostałam piosenkarką. Teraz ma miejsce niezwykła sytuacja, ponieważ znów jesteśmy sąsiadkami jak za dawnych lat w Szczecinie.”

Zaś w kwietniu ubiegłego roku Piosenkarka będąc gościem programu Magdy Mołek „W roli głównej” mówiła, że długo wzbraniała się przed słowem przyjaciółka i ”ze szklącymi oczami”, jak stwierdziła, po raz pierwszy publicznie, tak wyznała :

„Naprawdę Agata jest moją przyjaciółką…to jest bardzo długotrwała relacja, my się znamy strasznie długo…miałyśmy 3 latka jak się poznałyśmy…to jest to, to jest przyjaźń, bo nie chodzi o to by bez przerwy siedzieć razem…a teraz się okazuje, że w takich trudnych moich momentach ona była przy mnie i kiedy ona doświadczała trudnych momentów to ona też znajduje mnie, to naprawdę niezwykłe”

źródło: you tube


Część wywiadu do zobaczenia tutaj na kanale TVN Style na You Tube

Dla przypomnienia tych relacji Piosenkarka na swoim Instagramie zamieściła ich wspólne zdjęcie sprzed wielu lat, wzbudzając tym niemały entuzjazm fanów. Tak napisała:

 „Piosenkarka i aktorka, dawno, dawno temu”

View this post on Instagram

Piosenkarka i aktorka, dawno, dawno temu:)

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

Taka przyjaźń to rządność, zwłaszcza w show-biznesie! Podziwiamy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry