Kultowa odżywka do paznokci Eveline 8w1 – HIT czy KIT?

21 marca 2022
Przez: : J.J

Odżywka do paznokci Eveline 8w1 od dawien dawna cieszy się ogromną popularnością, lecz niekoniecznie samymi dobrymi opiniami. Sprawdźmy, czy warto ją mieć w swoim posiadaniu.

Marka Eveline ma w swojej ofercie wiele rodzajów odżywek do paznokci. Ich wybór jest naprawdę spory – od tych silniejszych zawierających formaldehyd, po te z bardziej naturalnym składem. Sprawdzą się nie tylko w codziennej pielęgnacji, ale również podczas odbudowy zniszczonych żelami lub hybrydami paznokci. Odżywki wyrównują płytkę paznokcia, wzmacniają je i zapewniają błyszczącą, ochronną powłokę. Dziś skupimy się na odżywce Eveline 8w1!

Skuteczność odżywek Eveline

8w1 to najbardziej znana odżywka od Eveline. Sprawdzi się dla osób, które mają problem z łamliwymi, zniszczonymi i cienkimi paznokciami.

Odżywka swego czasu straciła na swojej pozytywnej opinii przez zawarty w składzie silny składnik – formaldehyd. Jego zadaniem jest delikatne zniszczenie płytki paznokcia, aby pobudzić ją do naturalnej walki, a co za tym idzie – sprawić, że paznokcie są twarde. Wiele osób z delikatnymi paznokciami jak i skórkami po kontakcie z formaldehydem dodatkowo niszczyły je, ponieważ ich organizm nie mógł z nim wygrać.

Nowa, ulepszona formuła nie zawiera formaldehydu, a efekty kuracji widoczne są po 10 dniach stosowania.

Zobacz także: Wszystko o french manicure

Stosowanie odżywki Eveline 8w1

Jak ją stosować? Pierwszego dnia należy nałożyć preparat na paznokcie. 2. dnia drugą warstwę, natomiast 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza, a następnie powtarzamy kurację przez 2 tygodnie. Po upływie 14 dni producent rekomenduje przerwę w stosowaniu produktu na miesiąc.

Odżywka wyraźnie wzmacnia paznokcie. Sprawia, że są twarde, odżywione, a ich powierzchnia wygładzona. Ponadto preparat ma delikatny, mleczny kolor, dzięki czemu paznokcie prezentują się naprawdę schludnie.

Odżywka w zależności od miejsca kosztuje około 12 złotych.

Eveline
Odżywka Eveline 8w1

Opinie

Odżywka cieszy się ogromną popularnością. Na forum wizaż.pl została oceniona przez ponad 300 osób! Jej średnia ocen to 4,4/5, co na tak dużą ilość recenzji daje naprawdę imponujący wynik. W sekcji komentarzy czytamy:

“Złoty Graal. Nie zawsze stosuję się do zaleceń producenta i potrafię od razu nałożyć 2-3 warstwy, ponieważ lubię ten mleczny efekt na paznokciach. Mimo straszaków w internecie nigdy nie zrobiła mi krzywdy. Dzięki niej mogę mieć swoje długie paznokcie i wyglądać w pracy elegancko.”

“Odżywka ogólnie rzecz biorąc jest super – paznokcie stają się twardsze, bardziej odporne na uszkodzenia. Delikatny kolor sprawia, że można ją nosić samą, jako delikatny lakier. Trzeba tylko pamiętać o tym, by nie nosić jej non stop. Kiedyś malowałam nią paznokcie nieprzerwanie przez kilka tygodni i w pewnym momencie skóra pod paznokciami zaczęła bardzo piec i zaczęły robić się przebarwienia. Odstawiłam ją i wszystko wróciło do normy.”

“Stosowała odzywkę regularnie przez 3 lata, stanowiła podkład pod kolorowe lakiery oraz czasami była jedyną “ozdoba paznokcia”. To profesjonalny produkt za 10 zł z efektem wow. Paznokcie są twarde, niełamliwe, szybko rosną, nie rozdwajają się, lakier dłużej utrzymuje się na paznokciu :)”

Opinie co do tego produktu są bardzo podzielone, jednak warto pamiętać, aby zawsze stosować się do zaleceń producenta!

Używałyście kiedyś odżywki Eveline 8w1? Co o niej myślicie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej