Kultowy serial sprzed lat „PLOTKARA” POWRACA! Pamiętacie grających tam aktorów? Zobaczcie jak dzisiaj wyglądają!

Słowa kluczowe:
gossip girlplotkarapowrót
19 lipca 2019
Przez: : P.Z.

To już pewne! Ulubiony serial opowiadający o  nastolatkach z Nowojorskiej Upper East Side POWRACA. Znamy datę premiery i szczegóły dotyczące produkcji. Przypomnimy wam również ówczesne gwiazdy „Plotkary”? Zobaczcie!

Serial „Plotkara” cieszący się wielką sympatią młodzieży i nie tylko, emitowany był latach 2007-2012. Główna bohaterka jest anonimową bloggerką komentującą skandaliczne życie bogatych uczniów z prywatnej szkoły jednej z dzielnic Nowego Jorku. Początkiem serialu jest powrót Sereny van der Woodsen z pobytu w szkole z internatem. Tajemniczy był jej zarówno wyjazd  jak i powrót, a z czasem dowiadujemy się więcej o jej życiu. Poznajemy między innymi jej mamę Kelly, przyjaciółkę Blair Waldorff, chłopaka Nate’a Archibalda, „przyszywanego” brata Chukca, rywalkę Vanessę, późniejszą sympatię Dana oraz jego siostrę Jenny i wielu innych z otoczenia.

Serial doczekał się sześciu sezonów, a kończy się, gdy wyjaśnia się kto jest tytułową plotkarą. Teraz dowiadujemy się o jego powrocie na antenę!

View this post on Instagram

A post shared by Gossip Girl (@gossipgirll)

View this post on Instagram

A post shared by Teen Vogue (@teenvogue)

Przypomnijmy sobie zatem kto zagrał czołowe postaci w oryginalnej wersji przed laty i jak gwiazdy wyglądają teraz.

Blake Lively (Serena van der Woodsen)

https://www.instagram.com/p/Bq83ukTHajx/

Leighton Meester (Blair Waldorff)

Penn Bedgley (Dan Humphrey)

Chance Crawford  (Nate Archibald)

Ed Westwick (Chuck Bass)

Taylor Momsen (Jenny Humphrey)

Jessica Szohr  (Vanessa Abrams)

Kelly Rutherford  (Lily van der Woodsen)

Nowa wersja ma mieć póki co dziesięć odcinków i być emitowana na nowej platformie HBO Max. Premiera zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku.

Wiemy, że ma opowiadać o społeczeństwie dorastającym w świecie social mediów, czyli o nowym pokoleniu uczniów Upper East Side. A ich życie jak poprzednio będzie komentować tytułowa Plotkara.

„Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. To będzie serial o zmianach społecznych” – powiedział scenarzysta Joshua Safran.

Jeszcze nie wiadomo, czy w nowej odsłonie serii zobaczymy ówczesnych ulubieńców, czy tylko zupełnie nową obsadę aktorską?

Czy serial będzie się cieszył równie wielką popularnością? Przekonamy się niebawem. My już nie możemy się doczekać! A wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz