Połącz się z nami

Kurdej-Szatan i Mucha we wspólnym projekcie?! Co dla nas szykują?

News

Kurdej-Szatan i Mucha we wspólnym projekcie?! Co dla nas szykują?

Basia Kurdej-Szatan oraz Anna Mucha to dwie kobiety petardy w naszym polskim show-biznesie. Piękne, znane i niemogące narzekać na brak propozycji zawodowych postanowiły połączyć swoje siły! Co dla nas wymyśliły? Zobaczcie! Kurdej-Szatan i Mucha we wspólnym projekcie?

Jak wiadomo, obie panie grają w serialu M jak Miłość już od wielu lat. Chociaż w tej produkcji ich wątki nie są ze sobą ściśle powiązane to, jak wiemy, na planie serialu zapałały do siebie sympatią. Obie mają do siebie ogromny dystans. Nie raz byliśmy świadkami gorących zdjęć Anny Muchy, zobaczcie TUTAJ, czy filmików na InstaStory, którymi raczyła nas Barbara Kurdej-Szatan.

Nie da się również ukryć, że to Basia Kurdej-Szatan nie może się opędzić od kolejnych propozycji zawodowych. Gra w filmach i serialach, możemy zobaczyć ją na deskach teatrów w całej Polsce, czy na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Już w piątek, 22 listopada zawalczy w finale tego tanecznego show o Kryształową Kulę.

Panie poznały się na Sabacie Czarownic, który odbył się w Kielcach już parę lat temu. To właśnie tam poprowadziły koncert. Od 2016 roku jeżdżą ze swoim spektaklem „Pikantni” i to właśnie podczas jednej z imprez po udanym przedstawieniu mogliśmy zobaczyć, jak dobra koleżeńska relacja je łączy. Czy w takim razie chcą to wykorzystać i stworzyć razem coś, co nas zaskoczy?

Kurdej-Szatan i Mucha we wspólnym projekcie?

Obie panie zagościły na okładce magazynu Party i jak czytamy, już niebawem zobaczymy je we wspólnym projekcie.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o nowym programie, którego
prowadzącą ma zostać Anna Mucha. Ma to być prawdopodobnie połączenie podróży z gotowaniem. Zobaczcie tutaj!

View this post on Instagram

dzień dobry Dziubaski ! 💋😜

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Czy w takim razie zagrają razem w serialu? A może zrobią coś, czego jeszcze nie ma na naszym polskim rynku? Niestety, jak do tej pory nie chciały zdradzić co dla nas przygotowują. Niemniej jednak będzie to na pewno strzał w dziesiątkę. Musimy również wziąć pod uwagę, że Anna Mucha, będąc nico dłużej w polskim show-biznesie na pewne wie, jak po raz kolejny go podbić!

A Wy, w czym chcielibyście zobaczyć Basię Kurdej-Szatan i Annę Muchę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry