Połącz się z nami

Kurdej-Szatan oceniła Hot16Challenge Andrzej Dudy! Co sądzi o jego rapie?

Kurdej Szatan Andrzej Duda

Z życia gwiazd

Kurdej-Szatan oceniła Hot16Challenge Andrzej Dudy! Co sądzi o jego rapie?

Basia Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów została zapytana, co sądzi o wyzwaniu, którego podjął się prezydent naszego kraju Andrzej Duda. Nie da się ukryć, że jego Hot16Challenge odbił się szerokim echem w mediach. Zobaczcie, jak podsumowała wykonanie prezydenta aktorka! Kurdej-Szatan oceniła Hot16Challenge Andrzej Dudy!

Hot16Challenge, który początkowo miał być skierowany tylko i wyłącznie do raperów stał się tak bardzo popularny. Za mikrofon sięga coraz więcej osób w ogóle niezwiązanych z muzyką. Swoje „szesnastki” nagrywają aktorzy, dziennikarze, kabareciarze, a nawet youtuberzy i tancerze. O nagranie swojej własnej „szesnastki” pokusił się prezydent naszego kraju, który następnie nominował premiera Mateusza Morawieckiego.

Wers, który możemy usłyszeć z usta Andrzeja Dudy „nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły” stał się już kultowy w naszym kraju, a kolejni artyści odnoszą się do tego zdania w swoich nagraniach. A jak w takim razie wykonanie Andrzej Dudy oceniła Basia Kurdej-Szatan? Zobaczcie!

Kurdej-Szatan oceniła Hot16Challenge Andrzej Dudy!

Kurdej-Szatan poza aktorstwem jest również znakomitą piosenkarką. Przypomnijmy, że zanim zaczęła pojawiać się na ekranach naszych telewizorów należała do zespołu Soul City, z którym wzięła nawet udział w jednej z edycji popularnego programu „X-Factor”. Teraz w wywiadzie dla portalu Party.pl została zapytana, o „szesnastkę” naszego prezydenta!

Na wstępne zaznaczyła, że doskonale rozumie to, że Andrzej Duda poprzez nagranie Hot16Challenge chciał pokazać, że jest wyluzowany i dotrzeć tym samym do młodych ludzi:

„Ja myślę, że to było po to, żeby pokazać, że jest się wyluzowanym i dotrzeć do młodzieży. Tylko gdybyśmy mieli takiego prezydenta, jak Obama, albo gdyby prezydent rzeczywiście umiał super rapować, miał wyczucie rytmu to, to by było mega i myślę, że to by wszyscy docenili. No ale tu go zabrakło niestety, więc ludzie trochę się śmiali”

Jeżeli jeszcze nie widzieliście, jak rapuje nasz prezydent, to TUTAJ możecie zobaczyć Hot16Challenge w wykonaniu Andrzeja Dudy! Jak do tej pory Barbara Kurdej-Szatan jeszcze nie nagrała swojej własnej „szesnastki”. Jednak może i ona zostanie w końcu nominowana. My nie mamy wątpliwości, że poradzi sobie z tym zadaniem fenomenalnie!

Zgadzacie się ze słowami aktorki odnośnie do wykonu naszego prezydenta?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry