„TTBZ 15”: Wielkie zmiany w składzie jurorskim! Miejsce Kuszewskiego zajmie znany artysta!

13 lipca 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do 15. edycji popularnego i uwielbianego przez polskich widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak się okazuje, poczynania uczestników oceniać będzie nowy juror. Kto zajmie miejsce Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? Przekonajcie się!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Muzyczne show Twoja Twarz Brzmi Znajomo pokochali widzowie. Program cieszy się ogromną popularnością i skupia przed telewizorami masę widzów. Nic więc dziwnego, że produkcja wciąż decyduje się na kolejne edycje. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej, piętnastej odsłony znanego rozrywkowego show, w którym zobaczymy jak ośmioro uczestników najwierniej odwzorowuje –wizualnie, ruchowo i wokalnie występy znanych artystów. Od pierwszej edycji skład jurorski bardzo się zmienił. W ostatnich dwóch edycjach – 13. i 14. występy uczestników oceniali Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzyneczka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Zmiany w składzie jurorskim

Wciąż informujemy Was o nowych uczestnikach najnowszej piętnastej edycji. Jak się jednak okazuje, nowe nazwiska to nie jedyne zaskoczenie, które czeka na widzów i fanów programu. Dziś na oficjalnej stronie programu zamieszczono informację, że Kacper Kuszewski odchodzi z programu:

„Specjalna wiadomość od Kacpra Kuszewskiego: Drodzy Państwo,
poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1 ?
Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! ❤❤️❤️ Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście! ❤”

Miejsce Kacpra przy jurorskim stole zajmie artysta dobrze Wam znany – Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje:

„Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie! 😄”

Choć wielu widzów zasmuciła wiadomość o odejściu Kacpra część z nich jest bardzo ciekawa jak w tej roli poradzi sobie Michał Wiśniewski. To tylko niektóre z licznych komentarzy na ten temat:

“Wow, no nieźle 😮”

“Wiśniewski?! Szok! Jestem ciekawa🙂”

A Wy, jak wyobrażacie sobie Michała w nowej roli?

Zobacz także: Kto wystąpi w 15 edycji TTBZ?

Źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej