Kwiat Jabłoni: [zespół, skład, piosenki, płyty, Instagram]

16 marca 2020
Przez: : KS

Kwiat Jabłoni to obecnie jeden z najlepiej zapowiadających się młodych i początkujących zespołów na polskim rynku muzycznym. Liczba ich fanów już jest imponująca, a stale wzrasta. Ich popularność sprawia, że wiele osób chce dowiedzieć się więcej na ich temat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kwiat Jabłoni (@kwiatjabloni)

Kwiat Jabłoni: skład

Okazuje się, że zespół założyły dzieci znanego muzyka. Mianowice, córka i syn Kuby Sienkiewicza znanego z popularnych niegdyś Elektrycznych Gitar, Kasia i Jacek. Mimo, że mają jeszcze troje rodzeństwa to oni dogadują się ze sobą najlepiej w muzycznych brzmieniach. Oboje są utalentowani wokalnie i instrumentalnie. Dziewczyna odpowiada za instrumenty klawiszowe, natomiast jej brat za mandolinę.

Kwiat Jabłoni: zespół

Ich grupa funkcjonuje oficjalnie od 2018 roku, jednakże dopiero rok później dotarła do szerszej grupy odbiorców. Wcześniej byli związani z innym zespołem, z którym wydali płytę oraz wzięli udział w programie Must Be the Music. Tylko muzyka na antenie Polsatu. Swoją twórczość skupiają na brzmieniach folk-elektronicznych. Ich muzyka szybko wpada w ucho i podoba się wielu słuchaczom. Zwłaszcza w młodszym przedziale wiekowym.

Kwiat Jabłoni: piosenki

Niewątpliwie za ich największy hit uważa się piosenkę Dziś późno pójdę spać. Utwór cieszy się do tej pory bardzo licznymi wyświetleniami na Youtube. Kolejny z nich nosi tytuł Niemożliwe, tak samo jak ich pierwsza autorska płyta studyjna. Ona także została pozytywnie odebrana i sprzedała się w wielu egzemplarzach.

Zobacz także: Kwiat Jabłoni podczas Open’er Park.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@kwiatjabloni)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@kwiatjabloni)

Kwiat Jabłoni: Instagram

Konto młodego zespołu na Instagramie znajdziemy pod nazwą @kwiatjabloni. Ich aktywność na chwilę obecną śledzi ponad prawie 120 tys. użytkowników. Muzycy dodają tam wiele zdjęć z koncertów, prób oraz czasu, w którym odpoczywają od muzyki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@kwiatjabloni)

źródło: Instagram zespołu Kwiat Jabłoni

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej