Połącz się z nami

Kylie Jenner i Travis Scoot w PLAYBOYU! Co za gorąca sesja!

News

Kylie Jenner i Travis Scoot w PLAYBOYU! Co za gorąca sesja!

Kylie Jenner to gwiazda, która znana jest z amerykańskiego reality-show „Z kamerą u Kardashianów”. Jak się okazuje, wzięła ona udział w sesji do październikowego Playboya! Lecz jak widzimy na zdjęciach, nie pozuje ona na nich sama! Kylie Kylie Jenner i Travis Scoot w PLAYBOYU! Co za gorąca sesja!

View this post on Instagram

partners in crime 4 evaaa????‍?‍?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner to przyrodnia, młodsza siostra Kim Kardashian i zarazem najmłodsza ze wszystkich sióstr Kardashian. Jest amerykańską modelką i celebrytką, a znana jest przede wszystkim z reality show „Z kamerą u Kardashianów”.

Niemniej jednak, ostatnio została uznana za najmłodszą miliarderkę czym wyprzedziła samego Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka. Przeczytacie o tym TUTAJ!

Jednak nie tylko dlatego jest znana. Kylie Jenner wraz ze swoim partnerem Travisem Scottem tworzą bez wątpienia jedną z najbardziej znanych par na świecie! Pomimo tego, że nie zbyt często pokazują się razem, to cieszą się ogromną popularnością.

Ich związek nie należy do spokojnych. Kylie zaraz po zerwaniu ze swoim byłym facetem, od razu związała się z Travisem, a co najciekawsze niedługo później na świat przyszła ich córeczka -Stormi. Para nie raz się rozchodziła i wracała do siebie.

Kylie o początkach swojego związku opowiada tak.

„Tak naprawdę nasza pierwsza randka nie była właściwie randką. To było na Coachelli i w sumie żadne z nas nie pamięta dokładnie, jak się poznaliśmy. Bardzo szybko zaczęliśmy po prostu chodzić ze sobą”.

Kylie Jenner i Travis Scoot w PLAYBOYU! Co za gorąca sesja!

Teraz wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Kylie a Travisem wszystko jest w porządku i para postanowiła zapozować wspólnie dla Playboya!

Jenner w najnowszej sesji pokazuje swoje pośladki wtulona w swojego partnera. Bez wątpienia nie można obok tej fotografii przejść obojętnie!

Zdjęcie podpisała:

„When Houston meets LA .. ? ” (Kiedy Houston spotyka Los Angeles…)

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. ? @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Pomimo tego, że na zdjęciu Kylie eksponuje swoje okazałe pośladki, fotografia nie jest wulgarna, o czym mogą świadczyć same pozytywne komentarze!

Nie wiemy jak Waszym zdaniem, ale naszym ta sesja na pewno będzie gorąca!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry