Kylie Jenner potwierdziła ciążę! Miliarderka pokazała urocze nagranie, jak zareagował Travis Scott!

8 września 2021
Przez: : M.S.

Kylie Jenner jest w ciąży, co potwierdziła wzruszającym nagraniem na swoim Instagramie. Jak na wiadomość o drugim dziecku zareagował Travis Scott?

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta

Kylie Jenner to jedna z najbogatszych kobiet w światowym show-biznesie. Najmłodsza z sióstr Kardashianek zadebiutowała na ekranie już w wieku 10 lat w reality-show U Kardshianów, który gościł na ekranach widzów przez kolejne kilkanaście lat. Od tego czasu Kylie stała się bizneswoman, posiada własną markę kosmetyczną i pełni rolę mamy.

Zobacz także: Kylie Jenner pozuje bez stanika

W 2017 roku Jenner poznała Travisa Scotta, z którym w niedługim czasie się związała. Rok później na świat przyszła ich córeczka, Stormi, która stała się oczkiem w głowie swoich rodziców. We wrześniu 2019 roku para rozstała się, jednak ich rozstanie nie trwało długo, gdyż para wróciła do siebie podczas pandemii. Scott wprowadził się do swojej ukochanej i od tego czasu Kylie i Travis tworzą zgrany duet.

https://www.instagram.com/p/CQKgtRoHdrx/

Jakiś czas temu amerykańskie media spekulowały o drugiej ciąży Jenner. Paparazzi śledzili miliarderkę doszukując się zaokrąglonego brzuszka. Wiele wskazywało na to, że Kylie i Travis po raz drugi zostaną rodzicami. Para uparcie milczała nie potwierdzając plotek, ale również nie zaprzeczając im.

Kylie Jenner potwierdziła ciążę!

Jak się okazuje przypuszczenia mediów sprawdziły się, gdyż Jenner właśnie potwierdziła drugą ciążę! Celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym pokazuje, jak dowiedziała się o ciąży oraz, jak na tę wiadomość zareagował jej ukochany Travis Scott.

Jenner uwieczniła moment, w którym informuje partnera, że po raz drugi zostanie ojcem. Scott nie krył ogromnego wzruszenia! Na nagraniu jest również pokazane, jak Stormi zareagowała na wieść o rodzeństwie. Córeczka Kylie na filmiku przytula i całuje spory brzuszek swojej mamusi. Z całą pewnością Stormi nie może się doczekać siostry lub brata. Ponadto Jenner pokazała pierwszą wizytę u lekarz i usg.

https://www.instagram.com/tv/CTieyGYpYdi/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0Zm9Mw_CrCeryJOdk12qUhB4vOzM-AgcxyfI_E7tGy-C5Rs6YtEbFBDJ0

Pod zamieszczonym nagraniem pojawiły się komentarze członków rodziny Kylie. Wszyscy wyraźnie wzruszeni zamieszczonym filmikiem nie kryli łez wzruszenia:

Płaczę”  – napisała Kim Kardashian.

“Nie dam rady” – odezwała się Kendall Jenner.

“Płaczę. To jest takie piękne siostro mój aniele” – skomentowała Kourtney.

“Awwww” – dodała Khloe.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Kylie Jenner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz