Kylie Jenner jest w ciąży – razem z Travisem Scottem zostaną rodzicami po raz drugi!

21 sierpnia 2021
Przez: : MC

Media obiegła zaskakująca informacja. Jedna z najpopularniejszych celebrytek na całym świecie – Kylie Jenner jest w drugiej ciąży. Razem z Travisem Scottem zostaną rodzicami po raz drugi.

https://www.instagram.com/p/CQWLBOzH_HU/

Kilka słów o Kylie

Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych gwiazd na całym świecie. Znana celebrytka przyszła na świat 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles. Jest amerykańską gwiazdą reality show i prawdziwą bezneswoman. Popularność przyniósł jej także udział w programie Z kamerą u Kardashianów, a następnie na antenie pojawił się program skupiający się tylko na życiu Kylie. Jest najmłodszą córką Bruce’a Jennera – dziś Caitlyn Jenner i Kris Jenner.

W 2014 roku Kylie założyła firmę Kylie Lip Kits specjalizującą się w produkcji i sprzedaży pomadek do ust. Kosmetyki te szybko okazały się prawdziwym hitem. Działalność wkrótce rozszerzono na całą gamę przeróżnych kosmetyków do makijażu jak i pielęgnacji.

Zobacz także: Dieta Kylie Jenner

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży

Jeśli chodzi o życie prywatne, Kylie do 2017 roku była związana z amerykańskim raperem Tygą. 1 lutego 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Stormi Webster, której ojcem jest Travis Scott. Para rozstała się w październiku 2019. Mimo licznych wzlotów i upadków para ostatecznie wciąż jest razem i co więcej, spodziewa się drugiego dziecka!

Spekulacje dotyczące drugiej ciąży Kylie pojawiły się już jakiś czas temu. Dopiero w czwartek informację tą potwierdziła Caitlyn Jenner. Co ciekawe, w kwietniu ubiegłego roku Kylie podczas jednego z wywiadów zdradziła, że planuje mieć siedmioro dzieci. Zaznaczyła jednak, że ciąża i posiadanie dzieci to bardzo poważna sprawa.

“Ciąża to nie żart. To poważna sprawa i bardzo trudne doświadczenie. Nie jestem jeszcze na to gotowa” – mówiła niegdyś Kylie.

Myślicie, że jej plan dotyczący pokaźnej gromadki dzieci się ziści?

źródło: pudelek.pl, Instagram Kylie Jenner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej