Lady Gaga miała wypadek! Zrobi przerwę od show-biznesu?

2 grudnia 2019
Przez: : al.sobieraj

Lady Gaga miała wypadek na scenie. Podczas wykonywania skomplikowanej choreografii, upadła. Gwiazda postanowiła kontynuować taniec, mimo że sprawiało jej to wiele bólu. Za artystką niewątpliwie najtrudniejszy rok jej życia! Jakie niepowodzenia ją jeszcze spotkały?

Narodziny gwiazdy Lady Gaga

Wokalistka zagrała jedną z głównych ról w filmie pt. “Narodziny gwiazdy”. U jej boku na planie filmowym towarzyszył Bradley Cooper. Aktorzy grali szalenie w sobie zakochanych. Ich filmowa miłość przerodziła się najprawdopodobniej również w uczucie w prawdziwym życiu. Film odniósł niesamowity sukces! Produkcja została nagrodzona nawet Oscarem. Właśnie to wydarzenie sprawiło, że piosenkarka nabrała ogromnych oczekiwań w stosunku do 2019 roku. Niestety, ten przyniósł same niepowodzenia.

Lady Gaga kariera

Rola w filmie Narodziny gwiazdy zapewniła wokalistce ogromny sukces. Co więcej, jej piosenka “Shallow” okazała się również ogromnym hitem. Przez te wydarzenia, Lady Gaga nabrała nadziei na kolejne zwycięstwa. Jak podaje amerykański magazyn InTouch, artystka zamiast triumfować, zmagała się z coraz to większą liczbą porażek:

Po wygrani kilku nagród za Narodziny gwiazdy, miała wysokie wymagania na ten rok. Zamiast tego przeżywała jedno rozczarowanie za drugim. To był dla niej ekstremalnie ciężki czas dla Gagi

Lady Gaga związek

W mediach zaczęło być głośno na temat jej związku z Bradleyem Cooperem. Co ważne, żadna ze stron nie zdementowała plotek na ten temat. Spekulacje posunęły się jednak nad wyraz daleko, gdyż gwiazda została oskarżona o rozpad małżeństwa Iriny Shayk. Dodatkowo, Bradley Cooper odrzucił Lady Gagę, co sprawiło jej ogromny zawód:

Bradley zafundował jej niezły emocjonalny rollercoaster. Kosztowało ją to dużo stresu i łez. Cooper sam nie wiedział, czego chciał

Niestety, jej związek z Danem Hortonem nie przetrwał i para go zakończyła po 9 miesiącach bycia razem. Nieszczęściom nie było końca, na domiar wszystkiego Lady Gaga miała wypadek!

Wypadek Lady Gagi

Artystka podczas koncertu odniosła poważne obrażenia. W czasie wykonywania układu tanecznego przewróciła się i upadła. Mimo, że upadek był bardzo bolesny, gwiazda nie poddała się i wstała, aby dokończyć choreografię:

Wstała i tańczyła dalej, ale kosztowało ją to wiele bólu

Oprócz bólu fizycznego, artystka również bardzo cierpi psychicznie. Osoba jej bliska zdradziła, że artystka cierpi:

Jest bardzo samotna. Zwłaszcza w podróży. Często martwi się, że już nigdy nie znajdzie miłości. Leży w łóżku i myśli: Co ja zrobiłam ze swoim życiem?

Lady gaga postanowiła skupić się na sobie. Zaczęła uprawiać jogę oraz medytować. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej