Lady Gaga spadła ze sceny w objęciach fana!

18 października 2019
Przez: : al.sobieraj

Lady Gaga należy do gwiazd, które cenią sobie dobre relacje ze swoimi fanami. Artystka przewidzi swoje reakcje, jednak nigdy nie wie, co zrobią jej wielbiciele, a bywają naprawdę zaskakujący!

Lady Gaga

Miliony ludzi na świecie ją wprost uwielbia. Na jej koncerty zawsze przychodzą tłumy. Wokalistka słynie ze swoich kontrowersyjnych strojów. Stylizacje, które wybiera na występy czy do teledysków przyprawiają o zawrót głowy. Oprócz tego, jej piosenki szybko wpadają w ucho, zna je niemalże każdy. Taka idealna kombinacja zapewniła jej szybkie wspięcie się na szczyt. Oprócz tego, jest uwielbiana za jeszcze jedną rzecz – ma niesamowicie dobre relacje z fanami. Jednak jej ostatni kontakt z jednym z nich, zamiast radości, przyniósł ból. Dlaczego?

Lady Gaga spadła ze sceny

17 października artystka dała koncert po kilkumiesięcznej przerwie od występu. Niestety, nie był on w pełni udany. Gwiazda chciała nawiązać kontakt z jednym z fanów. Z tego powodu zaprosiła na scenę mężczyznę z tłumu. Był wniebowzięty! Jednak radość obojga nie trwała zbyt długo, gdyż zdarzył się wypadek. Lady Gaga straciła równowagę i w pewnym momencie spadła ze sceny razem z mężczyzną, którego na nią zaprosiła! Całą sytuację nagrał inny fan.

https://twitter.com/LadyGagaVegas/status/1185053048693018625

Po całym tym zajściu podobno fan nie mógł ukryć swojego smutku i złości. Lady Gaga nie mogła tego tak zostawić i od razu zaczęła go pocieszać słowami:

Nie martw się, wszystko jest w porządku. To nie twoja wina. Czy możesz mi coś obiecać? Czy mógłbyś wybaczyć sobie właśnie teraz to, co się wydarzyło?

Zaraz po tym zrobiła coś jeszcze, zaprosiła go ponownie na scenę i poprosiła wszystkich, aby nie krytykowali go w sieci za to, co się stało!

Tego samego dnia artystka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak leczy obolałe mięśnie. Wokalistka na zdjęciu jest zanurzona po szyi w wannie pełnej kostek lodu:

Rutyna po pokazie: kąpiel z kostkami lodu przez 5-10 min, gorąca kąpiel przez 20, a następnie kombinezon kompresyjny wypełniony okładami z lodu na 20. # rocknroll #enigma #gaga #gagavegas #vegas

Mamy nadzieję, że ta chłodząca kąpiel przyniosła jej szybkie ukojenie bólu.

źródła zdjęć: Instagram, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej