Lady Gaga sprzedaje swoją sukienkę ze Złotych Globów!

3 listopada 2019
Przez: : al.sobieraj

Lady Gaga sprzedaje swoją sukienkę, w której mogliśmy ją podziwiać podczas rozdania Złotych Globów. Artystka w tej lawendowej kreacji prezentowała się cudnie. Teraz suknia jest wystawiona na aukcji, a zrobiła to jej pokojówka! Dlaczego tak się stało?

Lady Gaga sprzedaje sukienkę

Gwiazda podczas rozdania Złotych Globów wszystkich zachwyciła swoim wyglądem. Nic w tym dziwnego, gdyż specjalnie na tę okazję wybrała przepiękną lawendową kreację od Valentino, która przypominała styl księżniczki. Kreacje zaginęła w nieznanych okolicznościach, jednak teraz ją odnaleziono, na aukcji! Co więcej, piękną suknię sprzedaje pokojówka, a wszystko odbyło się legalnie.

Lady Gaga w sukni od Valentino

Lady Gaga wystawiła suknię na aukcję

Artystka podbiła serca fanów na czerwonym dywanie podczas rozdania Złotych Globów. Specjalnie na tę okazję wybrała piękną lawendową kreację. Teraz jej suknia jest dostępna na aukcji.

Lady Gaga rozdanie Złotych Globów

Tajemnica zaginionej sukni została rozwiązana! Okazało się, że gwiazda zapomniała o niej i po prostu zostawiła ją w pokoju hotelowym. Uczciwa pokojówka znalazła kreację Gagi i natychmiast oddała ją do działu rzeczy znalezionych. Mimo, że gala odbyła się w styczniu, to kreacja czekała na odbiór aż do września! Ani piosenkarce ani jej stylistom wcale nie spieszyło się, aby odebrać suknię. Regulamin hotelu wyraźnie określa czas, po upływie którego znaleziony staje się nowym właścicielem rzeczy. Tak też stało się właśnie w tym przypadku. Jednak zamiast chodzić w tak przepięknej sukni, pokojówka postanowiła zrobić coś innego. Natychmiast wystawiła ją na aukcję, która odbywała się w domu aukcyjnym Nate D. Sanders Auctions. Kreację wyceniono aż na 8 tysięcy dolarów, lecz kwota, za którą może zostać sprzedana to nawet 40 tysięcy!

Lady Gaga Złote Globy

Skusilibyście się na taką kreację? Jest niewątpliwie piękna! Lady Gaga wyglądała w niej oszałamiająco. Pokojówka miała duże szczęście, że znalazła taką przepiękną suknię! Czy na jej miejscu postąpilibyście tak samo i też wystawilibyście suknię na aukcje, czy może raczej zachowalibyście ją na jakąś specjalną okazję?

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej