Lady Gaga w ciąży! Ojcem jest Bradley Cooper?

26 czerwca 2019
Przez: : M.S.

Zagraniczne media dotarły do szokującej informacji! Lady Gaga jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest ponoć Bradley Cooper! Czyżby po rozstaniu z Iriną Shayk, aktor związał się ze swoją przyjaciółką, z którą miał rzekomy romans?

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera spekuluje się już od jakiegoś czasu, gdy wystąpili razem w filmie „Narodziny Gwiazdy”. Od tego czasu wystąpili kilkukrotnie na scenie śpiewając wspólnie “The Shallow”, gdzie chemia między nimi była widoczna gołym okiem.  Aktor był wtedy w związku z modelką Iriną Shayk, z która ma dziecko. Zamieszanie wokół rzekomego romansu Bradleya i Gagi doprowadziło do rozstania Coopera i Shayk. Modelka wyprowadziła się ze wspólnej posiadłości.

Teraz zagraniczne media rozpisują się na temat związku aktora z piosenkarką. Nie mają wątpliwości, że para spotyka się ze sobą, a co więcej pojawiła się informacja o ciąży Lady Gagi! Czyżby para spodziewała się  wspólnego dziecka?

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Bradley Cooper ma już jedno dziecka z Iriną Shayk. Lady Gaga do tej pory nie doczekała się potomka, chociaż wielokrotnie podkreślała, jak bardzo chciałaby zostać matką.

Australijski  magazyn Woman’s Day podaje, że je marzenie niedługo się spełni. Planowany termin porodu piosenkarki wyznaczony jest ponoć na koniec roku.

Plotek na temat ciąży Lady Gagi oraz tego, że ojcem dziecka jest Bradley Cooper nie potwierdziło żadne z zainteresowanych.

Wierzycie w te spekulacje? Myślicie, że rzeczywiście Lady Gaga i Bradley Cooper niebawem zostaną rodzicami?  

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej