Połącz się z nami

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką po porodzie!

lara gessler

Z życia gwiazd

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką po porodzie!

Chociaż już wcześniej media informowały o tym, że Lara i jej mąż zostali rodzicami, informacje te potwierdziła młoda restauratorka. Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką po porodzie!

Lara pochwaliła się pierwszym zdjęciem, na którym internauci zobaczyć mogli jej dziecko.

Dla Lary Gessler ten rok z pewnością będzie należał do najbardziej wyjątkowych w życiu. Już w kwietniu młoda restauratorka przyznała, że spodziewa się dziecka. Lara pochwaliła się wówczas zdjęciem, na którym jej obserwatorzy zobaczyć mogli pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Od tego czasu przez kilka miesięcy followersi Gessler przyglądać się mogli, jak pięknie zmienia się jej ciało w ciąży.

Kilka tygodni temu okazało się natomiast, że Lara i Piotr Szeląg, z którym spodziewała się dziecka, zaręczyli się. Niedługo przed przyjściem na świat ich córeczki, para zdecydowała się scementować swój związek i postanowili się pobrać. Szczęśliwą informacją podzieliła się sama 31-latka, pokazując zdjęcie w sukni ślubnej. Zobacz: Lara Gessler wzięła ślub – wiemy, ile kosztowała jej suknia!

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką po porodzie!

Chociaż informacje o tym, że Lara Gessler urodziła, pojawiły się już we wtorek, a pierwszy poinformował o tym jeden z portali, dopiero teraz Lara potwierdziła te informacje, publikując w sieci zdjęcie z mężem oraz córeczką.

„Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej 🕊🥰🦦♥️

Mamy Ją!🙆🏼‍♀‍”

Poza zdjęciem, które opublikowała Lara, radością z zostania pierwszy raz babcią, podzieliła się także jej mama, słynna restauratorka Magda Gessler.

„Lara jest mama .. ja babcia Piotr tata Tadeusz wujkiem moj tata Mirosław pradziadkiem … wzruszające piekne .. ona malenka jest wsród nas dziewc ynecxka …”

Zarówno pod postem dumnej mamy Lary, jak i babci Magdy momentalnie pojawiło się wiele gratulacji od internautów.

My również podpisujemy się pod tymi komentarzami i dumnym rodzicom, jak i całej rodzinie składamy serdecznie gratulacje!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry