Połącz się z nami

Lara Gessler pozostaje w rzymskim małżeństwie – co to znaczy?

Lara Gessler pozostaje

Z życia gwiazd

Lara Gessler pozostaje w rzymskim małżeństwie – co to znaczy?

Już za kilka miesięcy córka słynnej restauratorki urodzi swoje pierwsze dziecko! Mimo to, Lara Gessler nie zamierza brać ślubu i pozostaje w rzymskim małżeństwie. Co to znaczy?

Lara Gessler urodziła się w 1989 roku i jest córką słynnej restauratorki Magdy Gessler. Ukończyła socjologię w Collegium Civitas w Warszawie. Niegdyś mieszkała w Londynie, gdzie pracowała jako cukierniczka w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Ponadto będąc w Nowym Jorku uczyła się sztuki dekorowania tortów. Jest współwłaścicielką restauracji Słodki Słony i U Fukiera. Napisała również książkę pt. „Słodki zielnik Lary”.

Lara Gessler pozostaje w rzymskim małżeństwie – co to znaczy?

Córka restauratorki już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Na swoim Instagramie dumnie prezentuje swój ciążowy brzuszek. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Warto wspomnieć, że Lara niegdyś wzięła już ślub, jednak niedługo później para rozstała się, a wszystko zakończyło się rozwodem. Mimo, że już niebawem Lara po raz pierwszy urodzi dziecko, to nie planuje ponownie wychodzić za mąż. Razem ze swoim partnerem – Piotrem Szelągiem pozostają w małżeństwie rzymskim.

„Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest. I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają” – opowiedział partner Lary.

Podsumowując, małżeństwo rzymskie opiera się na ustaleniach między partnerami. Ich relacja jest prywatną sprawą, a związek jest kontrolowany tylko i wyłącznie przez parę.

Związek małżeński można bardzo łatwo zawrzeć, ale trudniej go rozwiązać. Dla partnera Lary Gessler nie jest to w porządku.

Co sądzicie o tego typu relacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry