Połącz się z nami

Launo z „Hotelu Paradise 4” przeszła operację plastyczną – uczestniczka show pokazała efekty!

Launo z Hotelu Paradise

Z życia gwiazd

Launo z „Hotelu Paradise 4” przeszła operację plastyczną – uczestniczka show pokazała efekty!

Launo, uczestniczka randkowego show Hotel Paradise 4 poinformowała o operacji plastycznej, jakiej się poddała. Ponadto pochwaliła się uzyskanymi efektami. Zmiana na plus?

Hotel Paradise 4

Obecnie trwająca 4. edycja randkowego show Hotel Paradise, podobnie jak poprzednie sezony, cieszy się ogromną oglądalnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, którzy oprócz chęci przeżycia przygody i znalezienia prawdziwej miłości, walczą o główną nagrodę programu. Przypomnijmy, że wygrana para może wybrać miłość, a wtedy każda osoba z pary otrzyma po 50 tys. zł lub wybrać pieniądze. Wówczas jeden z finalistów może zgarnąć nawet 100 tys. zł.

Jedną z uczestniczek najnowszego sezonu show jest Klaudia Kardel, znana również jako Launo. 21-latka na co dzień pracuje w jednym z salonów piercingu w Warszawie. Jak widać jej praca, to również jej wielka pasja. W programie dała się poznać jako otwarta, pewna siebie i pełna szczerych uczuć kobieta. Obecnie w programie tworzy udaną parę z Przemkiem.

Uczestniczka Hotelu Paradise 4

Zobacz także: Launo powiększyła swoje usta!

Launo poddała się operacji plastycznej

21-latka niezwykle aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty i relacje. Wschodząca gwiazda jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i regularnie informuje, co u niej słychać.

Ponadto Klaudia jest osobą, która nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej. Nie tak dawno poinformowała o swoim nieudanym zabiegu powiększania ust, a tym razem zdecydowała się na kolejne szczere wyznanie. Launo zdradziła, że jakiś czas temu poddała się operacji praktycznie całego ciała.

Launo przed operacją

Jak dowiadujemy się z Instagram uczestniczki Hotelu Paradise 4, Klaudia poddała się liposukcji. Tłuszcz został odciągnięty z ud, brzucha, pleców, bryczesów i boczków, a następnie wstrzyknięty do pośladków. Launo pochwaliła się efektami operacji właśnie na Instagramie.

Launo po operacji
Klaudia 4 tygodnie po operaci
Figura Klaudii

Jak podobają Wam się efekty?

źródło: Instagram Launo / Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry