Laura i Maciek z „Love Island” budują relację po opuszczeniu programu! Tego mało kto się spodziewał!

6 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Można śmiało powiedzieć, że związek Laury i Maćka wzbudził mnóstwo emocji wśród fanów programu Love Island. Wyspa Miłości. Program nagrywany jest na bieżąco i w zeszłym tygodniu Laura i Maciek musieli pożegnać się z pozostałymi uczestnikami show. Choć ich relacja była bardzo burzliwa i wielu internautów nie widziało dla nich przyszłości, to najnowszy wpis Islanderki może zdziwić wiele osób. Zobaczcie, co wyznała!

Laura i Maciek w Willi Miłości

Laura Sieka była jedną z dziewczyn, które zamieszkały willę Casa Amor. To właśnie tam wpadła w oko Maćkowi, który postanowił zabrać ją ze sobą do Willi Miłości. Nie da się ukryć, że poprzednie relacje uczestnika programu z Anią i Zerą nie były udane. Po spędzeniu kilku dni u boku Laury Maciej po raz kolejny pokazał widzom, że ma trudny charakter. Co więcej, jego kolejne próby podporządkowania sobie partnerki powodowały konflikty.

Zobacz także: Maciek zmiażdżył Laurę! W sieci zawrzało!

Podczas rozmów w cztery oczy Maciek nie szczędził przykrych słów swojej partnerce. Jak pamiętamy podczas jednej z nich definitywnie zaznaczył, że nie ma zamiaru kontynuować tej relacji. Podczas głosowania na parę, która według Islandersów ma najmniejsze szanse na miłość wszyscy zgodnie wskazali Maćka z Laurę. Przypomnijmy, że nawet oni sami zagłosowali na siebie.

Choć nic nie wskazywało na to, że ich relacja po opuszczeniu programu może się poprawić, to jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Laura odpowiadając na pytania swoich obserwatorów zdradziła, jak dogaduje się ze swoim programowym partnerem poza kamerami!

Jaka relacja łączy Laurę i Maćka po programie Love Island?

Laura na swoim Instagramie nie tylko odniosła się do reszty uczestników, którzy obgadywali ją za plecami. Jak wyznała, po zobaczeniu odcinków zrobiło jej się przykro, jednak nie bierze tego do siebie:

„Tak oglądałam. Jest mi bardzo przykro, jak zostałam obgadana przez uczestników LI, nie wiem czym wtedy się kierowali i nie mieli odwagi powiedzieć mi prosto w twarz. Jednak nie biorę sobie tego do serca to tylko program”

Laura Sieka była uczestniczką programu Love Island
Laura odniosła się do zachowania Islandersów.

Jak się okazuje, po opuszczeniu programu polepszyły się relacje pomiędzy Maćkiem i Laurą. Jak zdradziła dziewczyna na swoim Instagramie, wszystko sobie wyjaśnili i czas pokaże w którą stronę będzie się to rozwijać:

“Moja relacja z Maćkiem się polepszyła po wyjściu z willi. Wyjaśniliśmy sobie wszystko i złapaliśmy o wiele lepszy kontakt. Czas pokaże jak nasza relacja będzie się rozwijać”– napisała Laura na InstaStory.

Laura i Maciek w programie Love Island. Wyspa Miłości.
Screen z profilu uczestniczki programu LI.

Jak widzimy program rządzi się swoimi prawami i bardzo często dopiero po opuszczeniu murów hiszpańskiej willi, to życie weryfikuje prawdziwe relacje. Jak zaznaczyła Laura w kolejnym swoim wpisie, sama jest ciekawa jak potoczy się ich relacja!

“Kochani ! Bardzo często pytacie mnie bądź Maćka o naszą relację po programie. Nasza relacja poprawiła się po opuszczeniu Willi, jesteśmy tak samo ciekawi jak wy co będzie między nami i w jakim kierunku to będzie brnęło. Trzymajcie kciuki ! 🧡”

Laura i Maciek rozwijają swoją relację po programie Love Island.
Maciej i Laura budują relację po opuszczeniu Willi Miłości.

Myślicie, że Laura i Maciej powinni dać sobie drugą szansę? My trzymamy za nich kciuki!

Laura Sieka z programu Love Island.
Laura Sieka zamieszkała w willi Casa Amor.
Maciej Dąbrowski z programu Love Island.
Maciej Dąbrowski nie znalazł miłości w Love Island.

Źródło: Instagram laura_sieka/ loveisland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej