Laura Lewandowska skończyła już 9 miesięcy! Jesteście ciekawi, jak Ania nazywa najmłodszą córeczkę?

4 lutego 2021
Przez: : W.M.

Najmłodsza córeczka Ani i Roberta świętuje kolejny miesiąc życia. Laura Lewandowska skończyła już 9 miesięcy. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się uroczym zdjęciem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Laurki. Przy okazji Ania zdradziła, jak czule nazywa swoja młodszą córeczkę.

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najbardziej znanych małżeństw w Polsce. Najlepszy piłkarz na świecie oraz ceniona trenerka od lat uchodzą za zgodną i kochają się parę. W maju 2016 roku Ania i Robert powitali na świecie pierwszy owoc swojej miłości- córeczkę Klarę. Dwa dni po jej trzecich urodzinach ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka – Laurę, najmłodszą pociechę Lewandowskich.

Ania i Robert starają się chronić prywatność swojej rodziny. Chociaż para coraz chętniej dzieli się w sieci rodzinnymi zdjęciami, dotychczas młodzi rodzice nie zdecydowali się pokazywać twarzy swoich pociech. Krótko po pierwszym porodzie w jednym z wywiadów Ania przyznała, dlaczego wspólnie z mężem podjęli taką decyzję.

„Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: “mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię” – mówiła w wywiadzie dla „Sportowych Faktów” Lewandowska.

Laura Lewandowska skończyła już 9 miesięcy

Zarówno fani Ani, jak i Roberta mogą śledzić ich aktywność również w sieci. Chociaż treści, które Lewandowscy publikują w mediach społecznościowych, w zdecydowanej większości dotyczą ich życia zawodowego, raz na jakiś czas, ku uciesze internautów, para udostępnia także rodzinne fotki.

Właśnie dzisiaj Ania pochwaliła się swoim obserwatorów, że ich najmłodsza córeczka skończyła 9 miesięcy. Przy okazji „Lewa” zdradziła, jak uroczo nazywa Laurkę.

„𝗡𝗮𝘀𝘇𝗮 𝗟𝗮𝘂𝗿𝗸𝗮 𝗷𝘂ż 𝟵 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶ę𝗰𝘆 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶!🤍

𝗖𝗮𝗹𝗶𝗻𝗲𝗰𝘇𝗸𝗮”

Małej Laurze życzymy wszystkiego najlepszego!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej