Połącz się z nami

Lemieszewski i Stadniczenko pokazali pośladki w odważnej sesji! Gorące zdjęcie!

Moda i uroda

Lemieszewski i Stadniczenko pokazali pośladki w odważnej sesji! Gorące zdjęcie!

Kamil Lemieszewski już w programie Big Brother dał się poznać, jako ten, dla którego żadne granice nie istnieją. Wraz z Wiktorem Stadniczenko byli najbardziej barwnymi osobami w drugiej edycji reaktywowanego po latach programu. Teraz Kamil po raz kolejny zaskakuje, bo na jego profilu pojawiło się nagie zdjęcie z Wiktorem! Zobaczcie! Lemieszewski i Stadniczenko pokazali pośladki w odważnej sesji!

Kamil i Wiktor to dwaj finaliści programu Big Brother. O ile to właśnie Lemieszewski sięgnął po główną nagrodę, wygrywając w wielki finale z Wiktorem i Martyną, to na pewno obaj panowie zyskali coś więcej. Kamil z programu wyszedł nie tylko z główną nagrodą, ale również z wielką miłością u swojego boku. Ewa od razu zawróciła w głowie Lemieszewskiemu, a jak już wiemy, para zdecydowała się nawet na nietypowy ślub, który odbył się w czeskiej Pradze! Zobaczcie TUTAJ!

Nie możemy zapomnieć o Wiktorze, który również do domu Wielkiego Brata wniósł wiele. Na pewno telewidzowie zapamiętali jego miłosne perypetie. Wiktor to również bardzo barwna postać i jak sam o sobie mawia „obywatel całego świata”.

View this post on Instagram

🤟🏻🔥💪🏼

A post shared by Wiktor Stadniczenko Fanpage (@wiktor_stadniczenko_fanpage) on

Jeszcze podczas trwania programu mogliśmy zobaczyć, że panowie byli blisko siebie i najwidoczniej po zakończonej przygodzie z Wielkim Bratem ich przyjaźń przetrwała, o czym świadczą zdjęcia i filmiki, które od czasu do czasu pojawiają się na ich profilach w mediach społecznościowych. Jednak to najnowsze, na którym panowie pozują całkowicie nago, bez wątpienia należy do tych najodważniejszych!

Lemieszewski i Stadniczenko pokazali pośladki w odważnej sesji!

Kamil, publikując poniższe zdjęcie, przy okazji złożył wszystkim walentynkowe życzenia. Jak również czytamy w jego poście, już niebawem mamy spodziewać się niespodziewanego:

„❤️Wesołych Walentynek !!!❤️
🐺🐺Happy Valentines !!!🦄🦄 – Podobno do odważnych świat należy … zatem spodziewajcie się niespodziewanego !”

A jak na nagie zdjęcie panów zareagowali internauci?

„Ufff… Jak gorąco!! 😁😍😄”

„Super ! …ale brakuje tam pomiędzy Was Ewy 😜”

„Obie d…cię fajne, ale prawa jednak rządzi 😂😜”

Nie da się ukryć, że chyba będzie to jedno z najbardziej oryginalnych walentynkowych zdjęć, jakie przyjdzie nam dzisiaj zobaczyć. Życzymy panom, aby ich przyjaźń trwała jak najdłużej i już nie możemy się doczekać tego „niespodziewanego”!

Jak podobają Wam się finaliści BB na powyższym zdjęciu?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Gość

    15 lutego 2020 w 06:33

    Coś pięknego !! Brawo

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry