Połącz się z nami

Lemieszewski na zdjęciu sprzed lat zachwycił swoich fanów! Niezły z niego przystojniak!

Moda i uroda

Lemieszewski na zdjęciu sprzed lat zachwycił swoich fanów! Niezły z niego przystojniak!

Kamil Lemieszewski postanowił uraczyć swoich fanów zdjęciem sprzed 21-lat. Zwycięzca drugiej edycji programu „Big Brother” pod fotografią zgarnął wiele pochlebnych komentarzy, a najczęstsze z nich to te, że nawet jako nastolatek miał ten sam uśmiech co teraz! Zobaczcie! Lemieszewski na zdjęciu sprzed lat zachwycił swoich fanów!

Pomimo tego, że druga edycja programu „Big Brother” dobiegła końca w grudniu zeszłego roku, to w sieci wciąż jest głośno o jego zwycięzcy. Kamil, bo to właśnie on zgarnął główną nagrodę, był bez wątpienia najbarwniejszą postacią w domu Wielkiego Brata. Jak sam nie raz mówił, jego się kocha albo nienawidzi, o czym mogliśmy przekonać się w programie.

Większość uczestników reality-show nie do końca rozumiała zachowania Lemieszewskiego. Niemniej jednak dzięki swojej charyzmie i podejściu do życia skradł serce Ewy Kępys, z którą stworzył udany związek poza murami domu Wielkiego Brata. Jak już wspominaliśmy jakiś czas temu, para zdecydowała się nawet na nietypowe zaślubiny.

Miłość kwitnie, a Kamil po wygraniu programu jest również bardzo aktywny na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Lemieszewski na zdjęciu sprzed lat zachwycił swoich fanów!

Na Instagramie Lemieszewskiego znajdziemy wiele jego zdjęć. Nie brakuje tam kontrowersyjnych fotografii, jak ta, na której pozuje nago. Zobaczcie TUTAJ. Czy po prostu zdjęć z życia Kamila, który bez dwóch zdań jest kolorowym ptakiem. Nie da się ukryć, że wiele kobiet uważa, iż Lemieszewski jest bardzo przystojnym mężczyzną. Czy w takim razie zawsze tak wyglądał?

Najnowsze zdjęcie na jego profilu to stara fotografia sprzed 21-lat. Jak widzimy na zdjęciu, 16-letni Lemieszewski już wtedy miał swój czarujący uśmiech i głębokie spojrzenie. To również nie uszło uwadze jego fanów:

„A uśmiech ten sam 😁”

„Aż tak bardzo się nie zmieniles😉😁najważniejsze, że pozostał ten sam szczery uśmiech👍😁”

„Ale ciacho 😍❤️”

View this post on Instagram

21 lat temu … a minelo jak jeden dzien ! #mlody #klemie

A post shared by KamilLemie (@kamillemie_official) on

My również uważamy, że pomimo tak długiego okresu czasu, Kamil nadal ma ten sam szczery uśmiech!

A Wam jak się podoba Lemieszewski, jako 16-letni chłopak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry