Połącz się z nami

Lena Marzec: [wiek, The Voice Kids, Eurowizja, Instagram]

Opisy gwiazd

Lena Marzec: [wiek, The Voice Kids, Eurowizja, Instagram]

Lena Marzec to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, która być może otrzyma wielką szansę, jaką jest udział w tegorocznym konkursie Eurowizji dla dzieci. Okazuje się, że nie byłoby to jej pierwsze osiągnięcie w branży muzycznej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Lena Marzec: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Lena swoje urodziny obchodzi 19 maja, a w tym roku skończyła 12 lat. Przypomnijmy, że udział w preselekcjach do dziecięcej Eurowizji biorą dzieci od 9 do 14 roku życia. Nie da się ukryć, że talentu, jakim obdarzona jest nastolatka, mogłaby pozazdrościć jej niejedna dorosła osoba. W wolnych chwilach trenuje szermierkę, tańczy oraz gra na ukulele i pianinie.

Lena Marzec: The Voice Kids

Okazuje się, że telewidzowie mogą znać Lenę z jeden z edycji programu ,,The Voice Kids’’. Cieszy się on bardzo duża oglądalnością na antenie TVP2. Podczas Przesłuchania w ciemno, sprawiła, że wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Tym samym zapraszając ją do swojego zespołu. Jednakże, ona zdecydowała, że swoją przygodę w programie pragnie kontynuować w drużynie Tomsona i Barona. Ostatecznie, udało jej się dotrzeć aż do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość Viki Gabor, czyli zwyciężczyni poprzedniej Eurowizji okazała się być od niej lepsza. Niewątpliwie, udział w ,,The Voice Kids’’ to dla niej wspaniałe przeżycie i dobry start w branży muzycznej.

Lena Marzec: Eurowizja

Lena zakwalifikowała się do ścisłej trójki, która już 27 września będzie rywalizowała ze sobą, aby reprezentować Polskę, podczas najbliższego konkursu Eurowizji dla dzieci. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jej planem, niewątpliwie czeka ją kolejny sukces. Oprócz tego, zyska kolejne wartościowe doświadczenie, dające jej pewności siebie podczas występów na scenie. Jak oceniacie jej szanse w ścisłym finale eliminacji?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przrzec (@lena.marzec_official)

Lena Marzec: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @lena.marzec_official, a na chwile obecną jej aktywność śledzi tam ponad 17,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ec (@lena.marzec_official)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry