Lenka Klimentowa urodziła. Tancerka i jej mąż Jan Kliment zostali rodzicami

3 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Po miesiącach radosnego oczekiwania na nowego członka rodziny para, która dała się poznać widzom w programie Taniec z Gwiazdami, w końcu została rodzicami. Lenka Klimentowa urodziła.

Jan Kliment i Lenka Klimentova od lat tworzą udany związek. Tancerz poznał swoją przyszłą żonę na parkiecie, gdyż niegdyś był jej trenerem. Mimo kilkunastu lat różnicy, Jan i Lenka świetnie się dogadują, a miłość postanowili przypieczętować ślubem, który wzięli w 2016 roku.

Jan jest prawdziwym weteranem programu Taniec z Gwiazdami. Tancerz ma sobą udział w wielu edycjach, a na swoim koncie także kilka zdobytych Kryształowych Kul. Także Lenka wzięła już udział w kilku edycjach Tańca z gwiazdami, a podstaw tańca uczyła m.in. Jakuba Kucnera, Rafała Szatana czy Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend.

W czerwcu tego roku Jan i Lenka pochwalili się radosną nowiną i zdradzili, że wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami.

„Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.🙈Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się♥️ I w tym roku zostaniemy rodzicami!” – napisali

Na początku lipca małżeństwo zdradziło, że spodziewają się chłopca.

Lenka Klimentova i Jan Kliment

Lenka Klimentova urodziła

Lenka i Jan zdradzając, że spodziewają się dziecka, nie ukrywali, że powiększenie rodziny było ich wielkim marzeniem. Strali się o dziecko przez długi czas, jednak nie dało się tego zaplanować tak, jak się chciało. Na szczęście ich pragnienie posiadania dziecka właśnie się spełniło. Na Instagramie Lenki pojawiły się urocze zdjęcia z ich nowonarodzonym synkiem. Jak również zdradzili, na świat przyszedł chłopczyk o imieniu CRISTIAN KLIMENT!

Pod zdjęciami nie brakuje gratulacji od osób ze świata show-biznesu, jak i od internautów. My oczywiście również się do nich przyłączamy, a świeżo upieczonej mamie i jej synkowi życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej