Połącz się z nami

Letnia stylizacja Wieniawy z nowej kolekcji „CCC” . Wybrała modny, pastelowy kolor

Julia Wieniawa w stylizacji marki CCC

Moda i uroda

Letnia stylizacja Wieniawy z nowej kolekcji „CCC” . Wybrała modny, pastelowy kolor

Julia Wieniawa wciąż prezentuje ciekawe stylizacje. Każda z Was, jeśli szuka inspiracji na modny wygląd za nieduże pieniądze może śledzić i czerpać inspirację ze zdjęć Julii, które zamieszcza na portalu społecznościowym. Zobaczcie jedną z nich specjalnie dla Was sprawdziliśmy modele oraz cenę!

Wiele gwiazd oprócz zawodowych obowiązków prowadzi z wielkim zaangażowaniem swoje profile w mediach społecznościowych. Osoby publiczne dzielą się tam zarówno fragmentami życia zawodowego, jak i prywatnego. Ich profile zdobywają tysiące obserwatorów, którzy chętnie doglądają ich prywatności i kolejnych zawodowych angaży. Często na Instagramie nie tylko dowiemy się czegoś więcej na temat samych osób ale i zobaczymy ciekawe i warte kupna produkty, które reklamują oraz poznamy ciekawe miejsca, które polecają. Równie często ich profile mogą również być inspiracją do ciekawych stylizacji. Wśród licznych znanych nazwisk prym w ciekawych kreacjach wiedzie Julia Wieniawa.

Julka dzieli się z fanami przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje ujęcia ze swoim partnerem – Nikodemem Rozbickim, zdjęcia z wyjazdów oraz zamieszcza nagrania na InstaStory, w których porusza przeróżne tematy. Wielką popularnością cieszą się również jej modne stylizacje.

Zobacz także: Odważne zdjęcia Julii Wieniawy

Stylizacje Wieniawy

Każdy obserwator profilu Julii Wieniawy doskonale wie, że jej strona na Instagramie to prawdziwa skarbnica modowych inspiracji. W garderobie aktorki znajdziecie przeliczną odzież – sukienki, spódniczki, kombinezony, modne spodnie i oryginalne kurtki oraz wiele, wiele więcej. Julia zaopatruje się zarówno w sklepach znanych marek i u prestiżowych projektantów, ale również w sieciówkach. Każdy, kto szuka inspiracji, na pewno tam znajdziecie coś dla siebie.

Nowa stylówka z oferty firmy CCC

Julia zaprezentowała na Instagramie nową ciekawą stylizację. Uwagę w niej zwraca torebka i buty, które znajdziecie w ofercie marki CCC.

Torebka marki Jenny Fairy wykonana jest ze skóry ekologicznej w żywym, żółtym kolorze. Posiada jedną dużą kieszeń zasuwaną na duży suwak. Jej cena to 99.99 złotych.

Torebka Jenny Fairy, Model RC18757

Obuwie Julki to modne klapki pochodzące od tej samej marki. Uwagę zwracają wysoką platformą, która zapewnia amortyzację stopy i komfort w długim użytkowaniu. Pastelowy żółty kolor świetnie współgra z torebką i letnimi stylizacjami. Ich cena jest bardzo przystępna – to 119. 99 złotych.

Klapki Jenny Fairy, Model  LS5485-01

Jak podoba się Wam letnia stylizacja Julii Wieniawy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry