Połącz się z nami

Lewandowscy na rodzinnych wakacjach! Wybrali luksusowe miejsce!

Lewandowscy

Z życia gwiazd

Lewandowscy na rodzinnych wakacjach! Wybrali luksusowe miejsce!

Ania i Robert Lewandowscy postanowili skorzystać z pięknej pogody i wybrali się na pierwszy urlop w nowym składzie. Choć lokalizacja została utrzymana w tajemnicy, widać, że wybrali piękne miejsce! Lewandowscy na rodzinnych wakacjach!

Ania i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniejszych małżeństw. Połączyło ich nie tylko silne uczucie, ale i zamiłowanie do sportu. Zarówno Ania, jak i Robert odnieśli ogromne sukcesy w swoich karierach zawodowych. Dziś zajmują stabilne miejsce w świecie sportu.

Pomimo pokaźnych karier Ania i Robert nie zapomnieli o rodzinnym życiu. Małżeństwo swoją pierwszą córkę Klarę, powitało na świecie trzy lata temu, a dokładnie 4 maja. Druga pociecha Lewandowskich – Laura, przyszła na świat zaledwie dwa miesiące temu – 6 maja.

Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje 2.8 miliona fanów i nic w tym dziwnego. Trenerka dzieli się tam przeróżnymi treściami – załącza swoje treningi, udostępnia zdrowe przepisy, a również motywuje swoich obserwatorów do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Ania chętnie prezentuje również swoje świetne poczucie mody, pokazując się w ciekawych stylizacjach, zwykłą codzienność oraz fotografie z rodzinnych wyjazdów – tak stało się i tym razem!

Lewandowscy na rodzinnych wakacjach!

Ania zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z pierwszego, rodzinnego urlopu w nowym składzie. Choć miejsce zostało utrzymane w tajemnicy widać, że Lewandowscy zdecydowali się na pełen luksus. Małżeństwo wraz z dziewczynkami – Laurą i Klarą, wypoczywa tuż nad pięknym morzem. Apartament wykonany jest w bardzo oryginalnym stylu. Prawdziwy raj na ziemi! Zobaczcie zdjęcia, które opublikowała Ania!

Ania zaprezentowała również zdjęcie z córką – Laurą. Dziewczynka wypoczywa blisko swojej mamy – w nosidełku. Ania oczywiście nie zapomniała o swoich wiernych fankach i udostępniła im jadłospis:

„Zgodnie z obietnicą, prosto z krótkiego urlopu wrzucam Wam jadłospis na jutrzejszy1️⃣0️⃣ dzień WYZWANIA #Fighterchallenge 🤗 👉” – skomentowała zdjęcie

Jak myślicie, gdzie dokładnie wypoczywa rodzina Lewandowskich?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry