Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej! Na sesji wyglądała bajecznie!

5 listopada 2020
Przez: : J.J

Ania Lewandowska od lat udowadnia, że ma smykałkę do interesów. Jej kariera toczy się  wyjątkowo szybko, a kolejne sukcesy rosną, jak grzyby po deszczu. Zobaczcie kolejny z nich! Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej!

Ania Lewandowska odniosła ogromny sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Od lat wiedzie udane życie u boku Roberta Lewandowskiego, z którym ma dwie córeczki – Klarę i Laurę.

Zawodowo Ania ma na swoim koncie sukcesy w świecie karate. Od lat jest również jedną z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Lewa nie tylko przygotowuje treningi dla kobiet i mężczyzn, ale ustala zbilansowane diety, wyszukuje zdrowych przepisów, stworzyła swoje fit przekąski, a nawet organizuje treningi, na które chętnie wybierają się nie tylko wierne fanki Ani, ale i gwiazdy show-biznesu, które od lat ćwiczą pod jej okiem.

Ania ma na swoim koncie również inne osiągnięcia. Między innymi stworzyła markę “Baby by Ann”, w której znajdziecie akcesoria dla dzieci, jak również wegańskich kosmetyków “Phlov”, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet.

Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej!

Teraz do listy sukcesów należy wpisać kolejny. Jak się okazuje, Ania została ambasadorką znanej marki jubilerskiej Apart!

“To już OFICJALNE!😊❤️
Marka @bizuteriaapart zaprosiła mnie do współpracy, a ponieważ jak każda kobieta kocham piękną biżuterię to z przyjemnością przyjęłam to wyróżnienie i zostałam ich ambasadorką 💍(…)” 
– poinformowała na swoim Instagramie.

Ania podzieliła się również cudowną sesją zdjęciową, którą wykonał Marcin Tyszka, a dzięki której możemy poczuć namiastkę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Trenerka udowodniła tym samym, że nawet przed obiektywem aparatu czuje się, jak ryba w wodzie!

Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej! Źródło: https://www.instagram.com/p/CHKjNpJhLcf/
Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej! Źródło: https://www.instagram.com/p/CHKjNpJhLcf/
Lewandowska ambasadorką marki jubilerskiej! Źródło: https://www.instagram.com/p/CHKjNpJhLcf/

Gratulujemy Ani Lewandowskiej kolejnego sukcesu w jej karierze! Z niecierpliwością oczekujemy świątecznego spotu w telewizji! A Wy?

TUTAJ możecie zobaczyć inną z gwiazd, która również została ambasadorką marki Apart!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej